Winona Ryder gina smurtavimu kaltinamą Johnny Deppą: „Jis niekada toks nebuvo su manimi“

Johnny Deppas ir Winona Ryder (1990 m.) / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-28 18:29
Buvusi Johnny Deppo (53 m.) sužadėtinė Winona Ryder (44 m.) sako esanti šokiruota naujienų, esą aktorius smurtavo prieš savo žmoną Amber Heard. Ji tvirtina, kad Johnny Deppas niekada taip nesielgė su ja ir apskritai buvo ne iš tų žmonių, kurie griebtųsi smurto problemoms spręsti.

1989-aisiais susipažinę Winona Ryder ir Johnny Deppas pora buvo ketverius metus. Jie buvo susižadėję, o Johnny Deppas net buvo pasidaręs tatuiruotę „Winona Forever“ (liet. „Winona amžiams“), kurią po skyrybų pakeitė į „Wino Forever“ (liet. „Prasigėrėlis amžiams“).

Su kai kuriais žmonėmis išgirdus ką nors panašaus gali pasakyti: buvo galima to tikėtis. Bet tai ne tas atvejis.

Nors jų santykiai nutrūko jau labai seniai, tačiau Winona Ryder apie savo buvusią meilę atsiliepia tik geriausiais žodžiais, ir sako, kad prie jos jis niekada nebuvo taip įsiutęs, jog griebtųsi smurto.

„Galiu kalbėti tik iš savo patirties, kuri absoliučiai kitokia nei ta, apie kurią dabar kalbama, – žurnalui „Time“ sakė aktorė. – Jis niekada, niekada toks nebuvo su manimi. Visiškai nebuvo smurtaujantis mano atžvilgiu. Aš pažįstu ji tik kaip tikrai gerą, mylintį, rūpestingą vyruką, be galo ginantį žmones, kuriuos jis myli.“

„Manęs ten nebuvo, aš nežinau, kas nutiko. Nieko nevadinu melagiu. Aš tiesiog sakau, kad man labai sudėtinga ir liūdna tai suvokti. Žinote, tai buvo labai seniai, bet kartu mes buvome ketverius metus, ir tai man buvo labai svarbūs santykiai, – kalbėjo Winona Ryder. – Įsivaizduokite, jeigu kas nors, su kuo jūs susitikinėjote kai jums buvo 17 metų – man tiek buvo, kai jį sutikau, – būtų kaltinamas tokiais dalykais. Tai tiesiog šokiruoja. Aš niekada anksčiau nesu mačiusi jo smurtaujančio prieš kitą žmogų. Tai tiesiog sunku įsivaizduoti. Vienintelis žodis, kuris šauna į galva, yra neįsivaizduojama. Žinote, su kai kuriais žmonėmis išgirdus ką nors panašaus gali pasakyti: buvo galima to tikėtis. Bet tai ne tas atvejis.“​

„People“ viršelis
„People“ viršelis

Žmonės.lt primena, kad Amber Heard skyrybų prašymą teismui pateikė gegužės pabaigoje, praėjus porai dienų nuo aktoriaus motinos mirties. Dar po kelių dienų Amber Heard pareiškė, kad sutuoktinis ne kartą prieš ją smurtavo, tuo tarpu Johnny Deppo stovykla tvirtina, jog tai – melas, ir šitaip ji neva bando išlošti kuo daugiau finansinės naudos per skyrybų procesą.

Po Amber Heard pareiškimų apie smurtą Johnny Deppo ginti stojo buvusios jo moterys – pirmoji žmona Lori Anne Allison ir jo vaikų motina Vanessa Paradis, bei dukra Lily-Rose Depp.

Johnny Deppo ir Amber Heard santuoka truko vos 15 mėnesių.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai