Willui Smithui – ypatingas mirusio aktoriaus Robino Williamso vaikų apdovanojimas

Willas Smithas su žmona, Robinas Williamsas / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-07 08:29
Aktorius Willas Smithas su šeima sulaukė neeilinio apdovanojimo. Jų indėlį į pasaulio gerovę įvertino prieš šešerius metus mirusio aktoriaus Robino Williamso palikuonys.

Po R.Williams mirties įsteigtą „Legacy of Laughter“ apdovanojimą aktoriaus atžalos teikia kasmet. Prie šio skyrimo prisideda ir aktorės Glenn Close įkurta ne pelno siekianti organizacija „Bring Change to Mind“, kuria siekiama sumažinti psichinių ligų stigmatizavimą.

Šiais metais R.Williamsų šeima garbingą apdovanojimą nusprendė skirti W.Smithui, jo 49-erių žmonai Jadai, 27 metų sūnui Trey, 19-metei dukrai Willow bei 22-ejų sūnui Jadenui.

Aktorius Willas Smithas su žmona Jada Pinkett ir sūnumi Jadenu / Vida Press nuotr.
Aktorius Willas Smithas su žmona Jada Pinkett ir sūnumi Jadenu / Vida Press nuotr.

R.Williamso sūnus Zakas apdovanojimą įteikė nuotoliniu būdu, nusiųsdamas vaizdo įrašą.

„Šiais metais norėjome pagerbti visą Smithų šeimą už ilgametį indėlį į pasaulio gerovę. Jūs surengėte novatoriškas, atviras diskusijas tokiomis svarbiomis temomis. Kalbėjote apie šeimą, karjerą ir psichinę sveikatą, kol pasaulis tikėjosi, kad šiomis temomis garsenybės nekalbės“, – sakė 37-metis Z. Williamsas.

R.Williamso sūnus pabrėžė, kad W.Smitho šeima prisidėjo ir prie kitų visuomenei svarbių sričių – teikė pagalbą jaunimo programoms, rūpinosi benamių maitinimu, kova su AIDS Pietų Afrikoje.

„Net darydami visą šį gėrį, savo talentu sugebėdavote linksminti milijonus žmonių visame pasaulyje. Jūsų gėris neaprėpiamas“, – šypsodamasis kalbėjo Zakas.

W.Smithas ir jo šeima neslėpė džiaugsmo gavę tokį įvertinimą. Aktorius savo „YouTube“ paskyroje papublikavo vaizdo įrašą, kuriuo su visu pasauliu dalijosi mintimis apie tokį įvertinimą.

„Šiuose namuose daug juokėmės iš Robino Williamso pokštų, vaidmenų. Jis padarė stulbinamą įtaką mūsų gyvenimams. Jis visada ieškojo ryšio su žmonėmis, norėjo, kad jie juoktųsi“, – kalbėjo aktorius.

Žmonės.lt primena, kad R. Williamsas savo namuose Kalifornijoje rastas negyvas 2014 metais, rugpjūčio 11 d. Jo trečioji žmona Susan Scheider tada pasakojo, kad aktorius paskutiniu metu dažnai pamiršdavo elementarius žodžius, niekaip negalėdavo jų prisiminti, negana to, R. Williamsą kankino siaubinga nemiga. Naktimis pabudęs kartais jis jausdavosi tarsi sustingęs, negalėdavo pajudėti.

Aktorius prieš tragišką mirtį ne kartą prisipažino esąs alkoholikas, jam be depresijos buvo diagnozuotas bipolinis afektinis sutrikimas.  

Pats Williamsas neslėpė savo problemų, labai didžiavosi savo pergalėmis prieš narkotikus ir alkoholį, reabilitacijos centrų metodikos jam ne kartą yra padėjusios, tačiau šįsyk depresija buvo stipresnė už geriausius specialistus.

Naujausi straipsniai