Willo Smitho žmona Jada: „Visada žinojau, kad nesu sutverta tradicinei santuokai“

Jada Pinkett Smith ir Willas Smithas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-30 10:37
Jada Pinkett Smith ir Willas Smithas visuomet buvo atviri apie asmeninius išgyvenimus ir iššūkius, su kuriais susiduria gyvendami santuokoje.

Kalbėdama su leidiniu „The Guardian“ J. P. Smith atskleidė, kodėl viešai dalijasi intymiomis asmeninio gyvenimo detalėmis. „Aš visuomet žinojau, kad nesu sutverta tradicinei santuokai. Netgi žodis „žmona“...dar prieš susituokiant aš maniau, kad greičiau mirsiu nei leisiuosi tokia tampant. Ir štai aš ja tapau. Nesuprantu, kodėl nepasidalijus savo išgyvenimais, kai matai, kad žmonės sunkiai išgyvena tuos pačius dalykus, kuriuos jau išgyvenai tu. Mes nusprendėme apie viską kalbėti viešai, nes tai yra ir gyjimo proceso dalis“, – sakė ji. 

„Willas yra mano gyvenimo partneris ir aš negalėčiau net paprašyti geresnio žmogaus šalia savęs. Aš esu įsitikinusi, kad yra labai stiprių moterų pasaulyje, kurios jaučiasi įkalintos ir supančiotis tik dėl to, kad turi kurti tam tikrą įvaizdį būdamos valdančiose pozicijose. Todėl norėjau, atvirai papasakoti, kaip aš jaučiuosi santuokoje. Kaip mes jaučiamės gyvendami netradicinėse santokose? Kaip jaučiamės augindami vaikus? Nuoširdžiai. Visada maniau, kad laimė susijusi su malonumais, tačiau supratau, kad laimė labiausiai susijusi yra su ramybe. Aš niekada gyvenime nejaučiau tokios ramybės, todėl esu pati laimingiausia“, – tęsė moteris.

Pora kartu gyvena daugiau nei du dešimtmečius, jų vestuvės įvyko 1997 metais. Willas Smithas ir Jada Pinkett Smith turi du vaikus – sūnų Jadeną (21 m.) ir dukrą Willow (19 m.). Iš pirmosios santuokos aktorius turi dar vieną sūnų Trey (27 m.).​

Kalbėdamas apie ilgametės santuokos paslaptį Willas prisipažino, kad su žmona niekada nieko nesistengė daryti specialiai.

„Jeigu ir yra kokia nors paslaptis, tai sakyčiau, kad tai – jog mes niekada specialiai nesistengėme tobulinti savo santykių. Mes tiktai stengėmės tobulinti patys save individualiai, o tada vienas kitam pasirodydavome geresni, nei buvome prieš tai“, – samprotavo aktorius.

Naujausi straipsniai