Willo Smitho sūnus Jadenas įkvėpė aktorių imtis vaidmens nuotykių komedijoje „Aladinas“

Willas ir Jadenas Smithai / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-05-20 09:23
Holivudo sunkiasvoris, aktorius Willas Smithas prisipažino, kad imtis vaidmens kino studijos „Disney“ klasikinės kino juostos „Aladinas“ perdirbinyje įkvėpė jo sūnus Jadenas.

Willo Smitho teigimu, jis skaitė skirtingus scenarijus ir negalėjo apsispręsti kokio vaidmens imtis tolimesnėje savo karjeroje.

„Turėjau trijų ar keturių filmų scenarijus, kuriuos svarsčiau, bet negalėjau apsispręsti.“ – atskleidė aktorius W. Smithas Jordanijoje surengtoje spaudos konferencijoje, kur vyko dalis filmavimo darbų.

Jo sūnus Jadenas, kuris kartu su tėčiu suvaidino 2006-ųjų filme „Ieškantys laimės“, įžengė į kambarį ir paklausė apie filmus.

Televizijos serialo „Belero princas“ žvaigždė W. Smithas trumpai pristatė kiekvieną iš galimų filmų ir paprašė sūnaus nuomonės.

„Jis pažvelgė į scenarijus ir paėmęs kitus numetė juos ant grindų, pasakydamas: „Rimtai, džinas? Tu turi galimybę suvaidinti džiną?“ Jis buvo priblokštas.“ – sakė Willas Smithas.

Naujojo filmo „Aladinas“ scenarijus yra paremtas šimtmečių senumo Artimųjų Rytų folkloru, pirmą kartą pristatytas kaip animacinis filmas dar 1992-aisiais metais.

Tai pasakojimas apie gatvėje gyvenantį padaužą, kuris suranda stebuklingą džino lempą ir įsimyli maištingąją princesę Džasminą.

Režisieriaus Guy Ritchie 2019-ųjų metų perdirbinyje Džasminos vaidmenį atlieka britų aktorė Naomi Scott, o pagrindinis Aladino vaidmuo atiteko Kanados-Egipto aktoriui Mena Massoud.

Kai kurios scenos buvo nufilmuotos 2017-aisiais metais Jordanijos pietuose esančiame Wadi Rum dykumos slėnyje, kuri taip pat galima išvysti 1962-ųjų klasikoje „Arabijos Lorensas“.

„Dykumos viduryje tvyro visiška taika. Niekur kitur nėra kažko panašaus“ – sakė M. Massoudas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai