Willo Smitho sūnus Jadenas filmuodamasis juostoje „Žemė – nauja pradžia“ priaugo 9 kilogramus ir tapo vyriškesnis

Willas Smithas su sūnumi Jadenu / Filmo „Žemė - nauja pradžia“ stop kadras.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-07 13:27
Penktadienį Lietuvos kino teatrus pagaliau pasiekė įspūdingas fantastinis filmas „Žemė – nauja pradžia“ (angl. „After Earth“), kuriame pagrindinius vaidmenis atliko aktorius Willas Smithas ir jo sūnus Jadenas Smithas. Vaikinas, kuriam liepą sukaks 15-a, garsiojo tėvo teigimu, filmuodamasis šioje juostoje itin suaugo ir suvyriškėjo. Negana to, Jadenas priaugo 9 kilogramus ir ištyso.

„Man kaip tėvui buvo gera žiūrėti kaip jis auga ir tobulėja. Filmuojantis buvo nemažai sudėtingų dalykų, įvairių triukų, kuriems reikėjo puikaus fizinio pasiruošimo. Kai žmonės pamatys tai filme, jiems bus sunku patikėti savo akimis“, – sūnų gyrė W.Smithas.

Jis pasakojo, kad Jadenas filmavimams ruošėsi net keturis mėnesius. Per tą laiką jis lankė įvairius užsiėmimus, taip pat parkūro ir laipiojimo uolomis. Paaugliui reikėjo išmokti valdyti ir specialų kardą, dvipusį ginklą, kurį naudoja ateities kariai filme „Žemė – nauja pradžia“.

Pats Jadenas teigė, kad filmavimų metu suaugo ne tik psichologiškai, bet ir fiziškai. „Filmavimams besibaigiant dėl išryškėjusių raumenų svėriau 9-iais kg daugiau ir paaugau dešimčia centimetrų!“ – MTV.com  sakė jaunasis aktorius. W.Smithas juokavo, kad jį kaip tėvą toks augimas džiugino, tačiau kaip prodiuserį – visai ne.

„Buvo daug papildomo darbo, nes tarsi filmavome ne vieną, o du vaikinus! Tačiau Jadenas pasirodė fantastiškai“, – gerų žodžių negailėjo jis.

Pirmąsyk W.Smithas su sūnumi kartu pasirodė 2006-ųjų filme „Ieškantys laimės“, o 2010-aisiais W.Smithas prodiusavo filmą „Karatė vaikis“, kuriame jo sūnus vaidino drauge su Jackie Chanu ir atliko pagrindinį vaidmenį.

Filmo siužetas

Pagal fantastinės juostos „Žemė – nauja pradžia“  siužetą žmonija, praėjus tūkstantmečiui po to, kai Žemė tapo jai nesvetinga, gyvena naujoje planetoje Nova Prime, kurioje buvo įsteigtos specialiosios gynybinės Reindžerių pajėgos. Jų generolas Caiferis Reidžas (akt. W.Smithas) grįžta namo po ilgalaikės misijos. Čia jo laukia ne tik žmona, bet ir ūgtelėjęs 13-metis sūnus Kitai (akt. J.Smithas). Maištingas jaunuolis širdyje trokšta būti toks, kaip tėvas, tačiau jų santykiai šalti. Norėdamas suartėti su sūnumi generolas pasiima sūnų į misiją Žemėje. Tačiau jų erdvėlaivis sudūžta kartu su kitais įgulos nariais. Jie lieka dviese kovoti prieš planetą.

Išbandymų kupina kelionė, kurios metu tėvui ir sūnui teks nugalėti baimes ir parodyti dvasios stiprybę, filme „Žemė – nauja pradžia“ jau pasiekė Lietuvos kino teatrus.

Jūsų dėmesiui – filmo „Žemė – nauja pradžia“ anonsas:

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai