Willas Smithas nepasirodys filmo „Nepriklausomybės diena“ tęsinyje, nes yra per brangus

Willas Smithas / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-06-30 20:02
Willo Smitho gerbėjai trynė rankomis sužinoję, kad kuriamas garsiojo fantastinio filmo „Nepriklausomybės diena“ (org. „Independence Day“) tęsinys. Tačiau entuziazmas gerokai sumažėjo, kai paaiškėjo, kad pagrindinį vaidmenį pirmojoje dalyje atlikęs Willas Smithas tęsinyje nepasirodys – kino kūrėjai jo tiesiog nebeįperka, rašo „The Daily Mail“.

1996-aisiais pasirodžiusi „Nepriklausomybės diena“ išgarsino 44-erių Willą Smithą – dabar jis yra vienas iš brangiausiai apmokamų Holivudo aktorių. Vaidinti filme Willas Smithas dabar sutinka tik gavęs ne mažesnį kaip 20 mln. JAV dolerių (apie 52 mln. Lt) atlygį.

Fantastinis veiksmo filmas apie ateivių puolamą Žemę visame pasaulyje prieš 17 metų uždirbo 817 mln. JAV dolerių (apie 2,1 mlrd. Lt), filmui sukurti reikėjo 75 mln. JAV dolerių (apie 195 mln. Lt).

2015-ųjų vasarą pasirodyti turintį filmo tęsinį režisuos tas pats režisierius Rolandas Emmerichas, jis „New York Daily News“ teigė, kad „Willas Smithas nepasirodys filme, nes yra per brangus“.

Režisierius taip pat teigė, kad pagal jo sumanymą Willas Smithas yra ir per garsus – jis planuoja pasirinkti ne itin žinomus aktorius, kurie neužgožtų filmo siužeto.

Prieš keletą metų, kai prasidėjo derybos dėl „Nepriklausomybės dienos“ tęsinio filmavimo, buvo teigiama, kad Willas Smithas tikrai vaidins šiame filme.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai