Willas Smithas 50-metį paminėjo su guma iššokdamas iš sraigtasparnio: „Visą gyvenimą praleidau baimėje“

Willas Smithas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-26 10:54
Žymusis Holivudo aktorius Willas Smithas savo 50-ąjį jubiliejų paminėjo itin netikėtų ir netgi pavojingu būdu. Garsenybė virš Didžiojo kanjono prisirišęs guma iššoko iš sraigtasparnio.

Šis jo nutrūktgalviškas poelgis netruko pasklisti socialiniuose tinkluose. Pasirodo, tokiam žingsniui W. Smirthas ryžosi ne šiaip sau – jis metė sau iššūkį. 

„Visą gyvenimą jaučiausi taip lyg mane kontroliuotų baimė. Nieko nėra baisiau negu nuolatos vaikščioti su baimės jausmu širdyje“, – pasakojo jis.

View this post on Instagram

6 months in the making... #willsmiththejump

A post shared by Will Smith (@willsmith) on

Aktorių palaikė visa šeima: prieš iššokant iš sraigtasparnio šalia jo buvo žmona ir sūnus su dukra. Smithų šeimą į Didijį kanjoną atvyko namelyje ant ratų. Tiesa, šis namelis aktoriui turi ypatingą prasmę. Willas prisipažino, kad visa jo šeima, tokiu pačiu nameliu, į Didiį kanjoną pirmą kartą atvyko dar 1976 metais. Tuo metu jį ir užvaldė aukščio baimė. Jis taip pat prisipažino, kad vaikystėje jis visko bijodavo.

Šį ypatingą nuotykį W. Smithas užfiksavo kamera, o vaidzo įrašai netruko paplisti socilianiuose tinkluose. 

Prieš iššokant aktoriui buvo nuodugniai patikrinta sveikata – pamatuotas spaudimas, deguonies kiekis. Atlikus reikiamus tyrimus gydytojai patvirtino, kad jam leidžiama atlikti tokį šuolį. 

Nusileidus ant žemės jį sveikino visa šeima. „Niekas niekada nebebus baisiau už tai. Jausmų amplidutė – milžiniška. Nuo didžiulės baimės iki nuostabiausio jausmo pasaulyje. Didysis kanjonas – visas mano“, – nusileidęs emocijų nesplėpė W. Smithas. 

Naujausi straipsniai