Willą Smithą apėmė nostalgija: pokalbių laidoje sudainavo savo 25 metų senumo hitą „Summertime“

Willas Smithas / Video kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-08-13 17:54
Willas Smithas (47 m.) dabar yra viena didžiausių žvaigždžių Holivude, tačiau karjerą jis pradėjo ne kaip aktorius, o muzikantas. Ilgainiui dainavimas pasislinko į antrą planą kol galiausiai iš viso tai liko tik laisvalaikio užsiėmimu, todėl vienoje pokalbių laidoje surengęs improvizuotą koncertą aktorius labai pradžiugino savo gerbėjus.

Willas Smithas, šiuo metu reklamuojantis naujausią savo filmą „Savižudžių būrys“ („Suicide Squad“), dalyvavo vėlyvo vakaro pokalbių laidoje „The Late Show with Stephen Colbert“, kurios filmavimai vyksta Niujorke.

Per reklaminę pertraukėlę laidos muzikinį foną kurianti Jono Batiste'os grupė „Stay Human“ pradėjo groti Willo Smitho hito „Summertime“ melodiją ir šis, ją išgirdęs, nesusilaikė – atsistojo nuo fotelio, nuėjo prie grupės ir pasiėmęs mikrofoną pradėjo dainuoti.

Studijoje buvę žiūrovai iš karto pakilo nuo kėdžių ir apipylė jį ovacijomis bei kartu dainavo šią 25 metų senumo dainą.

Šio epizodo televizijos žiūrovai neišvydo, mat to metu buvo rodoma reklama, tačiau neilgai trukus po laidos transliacijos improvizuoto Willo Smitho koncerto įrašas pasirodė internete.

Žmonės.lt primena, kad hitas „Summertime“ pasirodė 1991-aisiais, kuomet Willas Smithas dar vadinosi The Fresh Prince slapyvardžiu. Šią dainą jis įrašė kartu su DJ Jazzy Jeffu – vaikystės draugu. Visame pasaulyje išpopuliarėjusi „Summertime“ buvo iš ketvirtojo jų albumo „Homebase“ ir duetui net pelnė „Grammy“ statulėlę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai