Žmonai neištikimas buvęs Wayne'as Rooney jau planuoja piršlybas

Wayne'as Rooney su žmona Coleen bei sūnumis Kai ir Klay / „Instagram“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-11 08:59
Vieno žinomiausių Anglijos futbolininkų Wayne'o Rooney gyvenime – neramios dienos. Vyras buvo pričiuptas neblaivus už vairo, negana to, prie jo tuomet sėdėjo gražuolė Laura Simpson.

Ji, kaip suprantate – visai ne žmona. Vėliau aiškėjo, kad, jei policija porelės nebūtų sustabdę, greičiausiai, vakarėlis būtų pasibaigęs lovoje.

Tuo metu ketvirtosios atžalos besilaukianti futbolininko žmona Coleeen Rooney atostogavo su vaikais. Išgirdusi naujienas moteris nusprendė nebedėvėti žiedo ir pasukti skyrybų keliu.

Tuo tarpu 31-erių futbolininkas, kuriam už vairavimą būnant neblaiviu teko dirbti 100 val. viešųjų darbų, mėgina savo mylimą moterį susigrąžinti. Pranešama, kad vyras planuoja dar kartą jai pasipiršti ir susituokus pradėti naują santuoką ant švaraus lapo.

Wayne'as nori praleisti laiko tik dviese su Coleen. Jis tiki, kad tai padėtų laimėti jos širdį.

„Jis turi daug idėjų: rožių žiedlapiai ant lovos, romantiškos vonios dviese, pasivaikščiojimai paplūdimiuose... Jis net planuoja pasipiršti su nauju žiedu ir pamėginti ištrinti savo klaidas. Jis pasiūlys atnujinti įžadus – bet ką, kad tik moteris jam atleistų. Tai yra dalykas, kurį jis nori padaryti toliau nuo pašalinių akių, tik tam, kad įrodytų savo meilę Coleen“, – pasakojo artimas porai šaltinis, rašoma dailymail.co.uk.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai