Vytenis Pauliukaitis televizijos virtuvę sulygino su voverių banda

Vytenis Pauliukaitis
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-01-29 16:37
Iš įvairių televizijos projektų gerai pažįstamas Vytenis Pauliukaitis save pristato kaip režisierių, visada svajojusį statyti muzikinius spektaklius. Jis itin mėgsta žvarbią lietuvišką žiemą, nors juokauja, kad mūsų spintos yra gerokai per didelės visiems keturiems metų laikams. Laidoje „Viskas bus gerai“ V.Pauliukaitis kalbės, kad žmonės, norėdami gyventi linksmiau ir prasmingiau, pirmiausia turi atsigręžti į save, o ne ieškoti priekabių kituose.

„Labai liūdna, kad šiuo metu televizija neturi tabu ir kažką rodo vien dėl reitingų, – apie televiziją prabils garsus šalies režisierius. Jis prisimins, kad jo vaikystėje viskas buvo kitaip. – Mes ėjome pusę žingsnio prieš publiką, auklėjome ją. O dabar praradome orumą ir einame paskui.“

Laidoje V.Pauliukaitis televiziją sulygins su voverių banda, besimakaluojančia uždarame rate.

Esminį kartų skirtumą režisierius pastebi ne tik pramogų virtuvės spindesyje. Apie šeimoje pasikeitusias taisykles, įžūlius vaikus ir jiems tarnaujančius tėvus V.Pauliukaitis šnekės su nostalgija, dar pridurdamas, kad šiandien žmonėms trūksta gyvybinės energijos, kuri veržiasi iš vidaus, stumia mus ir verčia kalnus priešakyje.

Niekas nepasiginčys, kad viešoje erdvėje jis yra vadinamas pagyrūnu, tačiau tokios kalbos žinomą režisierių tik nuoširdžiai juokina. „Aš nesigiriu, o džiaugiuosi. Gyvenime bendravau su daug įdomių žmonių“, – neslėps V.Pauliukaitis ir pridurs nors bendravimą labai mėgstantis, šiandien vis dažniau besirenkantis ramybę.

Į gyvenimą su džiaugsmu žiūrintis režisierius atviraus, kad tikėjimas yra svarbus dalykas jo gyvenime, tačiau nuo tradicinio bažnyčios lankymosi jis jau seniai atsiribojęs. „Jeigu noriu pabūti su savo likimu, tam yra gamta, iš jos turime pasiimti energiją“, – šypsosis V.Pauliukaitis ir pridus, kad žmogus pats turi išsivalyti iš vidaus – niekas jam nepadės.

Linksmas, energingas ir humoro jausmo nestokojantis režisierius Vytenis Pauliukaitis trečiadienį 18.30 val. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Viskas bus gerai“ nusiųs palinkėjimą ir aštrialiežuviui savo kolegai Jurijui Smoriginui.

„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.
„Lietuvos ryto“ televizijos nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai