Vytauto Rumšo mylimoji Eva Saikovska iki pečių pasitrumpino plaukus

Vytautas Rumšas ir Eva Saikovska / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-02-19 16:40
Pirmadienio vakarą įvyko antrosios „Virtuvės mitų griovėjų“ knygos „7 ingredientai draugams“ pristatymas, kuriame dalyvavo gausus būrys žinomų žmonių. Tarp jų sukiojosi aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis (32) ir jo sužadėtinė Eva Saikovska (32), į renginį atėję šiek tiek pavėlavę. Tiesa, moteris pasirodė iki pečių patrumpinusi savo kasas ir šiek tiek jas pašviesinusi.

E.Saikovska tokiems pokyčiams ryžosi prieš savaitę. Iki tol veik porą metų ji augino plaukus. O jei tiksliau, portalą Žmonės.lt moteris patikino, kad laukiantis plaukai auga kosminiu greičiu. Tad ilgaplauke ji tapo ne dėl savo noro, o dėl nėštumo.

Plaukus jai iki pečių nurėžė ir šviesiai nudažė ne kas kitas, o garsusis stilistas Kęstas Rimdžius. Pas jį moteris plaukus tvarkosi jau ne vienerius metus. Eva juokavo, kad „ jis plaukus ataugino, jis ir nukirpo“. Be to, toks ilgis ne tik patogus mamai, tokio ilgumo plaukus ji mėgo iki nėštumo.

Portalas Žmonės.lt jau rašė, kad  mėnesio pradžioje, vasario 2-ąją, V.Rumšas pasipiršo savo gyvenimo draugei E.Saikovskai.

Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai