Vytauto Rumšo mylimoji Eva Saikovska: „Adelė – didelė tėčio kūrybos gerbėja“

Eva Saikovska / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-06 15:40
Šeštadienio popietę Vilniaus mažajame teatre pakvipo Kalėdomis. Virtuvės mitų griovėjai pakvietė iš anksto pasidžiaugti artėjančiomis žiemos šventėmis ir savo bičiuliams suorganizavo specialią spektaklio „7 nykštukai ieško Snieguolės“ peržiūrą.

Tarp svečių buvo galima sutikti ne vieną teatro, mados, meno, pramogų ir verslo pasaulio atstovą. Į spektaklio premjerą atvyko ir aktoriaus Vytauto Rumšo jaunesniojo mylimoji Eva Saikovska su juodviejų dukra Adele. Mergaitė vos prieš kelias dienas atšventė savo trečiąjį gimtadienį.

Didelė tėčio gerbėja nepraleido galimybės pasižiūrėti spektaklio, kuriame vaidina ir Vytautas. „Teatras Adelei jau beveik namai. Praktiškai kiekvieną sekmadienį čia lankomės. Jai patinka spektakliai, ji žino visus, kuriuose vaidina tėtis“, – sakė Eva.

Pasak jos, dar tuomet, kai Adelė būdavo mažesnė, kartais sėdėdama salėje šaukdavo tėčiui, nors kartais dėl grimo jo ir nepažindavo. Dabar – priešingai, ji jau žino visus jo vaidmenis, be to – sėdi tyliai ir tik mojuoja ranka.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dviejų dalių spektaklis sudomino tiek suaugusius, tiek vaikus. Norėjau žmonėms parodyti vaikišką pasaką, kad jie bent vieną dieną nebijotų būti vaikais, nes vaikai yra tie, kurie negali gyventi be svajonių, o suaugę mes kartais apie jas pamirštame“, – sakė renginio iniciatorius Alfas Ivanauskas.

Pasak jo, suaugusieji labai dažnai galvoja apie buitinius kasdienius dalykus, tačiau neretai pamiršta apie vidinę būseną. „Kai mes valgome, neretai bijome būti vaikais, galvojame, ką žmonės pasakys, ką kas pagalvos. Norėjau visus suburti ir bent kelias valandas pasvajoti“, – Žmonės.lt pasakojo jis.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Dar viena priežastis, dėl kurios įvyko šis renginys – naujo kulinarinio albumo išleidimas, kurio pagrindinė tema – pasakos. Kiekvienas VMG žurnalinis mūsų numeris turi tam tikrą temą, šis vadinsis „Baltos pasakos“.

Šių metų pabaigoje taip pat turėtų pasirodyti jubiliejinė, limituoto tiražo knyga, kurioje bus atrinkti geriausi receptai iš visų septynių iki tol pasirodžiusių knygų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai