Vytauto Kernagio gimtadienį paminėti kviečia koncertų turas „2 Maestro“

Vytautas Kernagis ir Andrius Kulikauskas / V.Kernagio fondo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-05-01 10:28
Gegužę specialių koncertų metu penkiuose Lietuvos miestuose bus paminėtas maestro Vytauto Kernagio 64-asis gimtadienis. Šia proga V.Kernagio gerbėjai išvys dviejų dalių muzikinę programą „2 Maestro“, kurios metu V.Kernagio kūrybos bičiulis Andrius Kulikauskas atliks žymiausias savo dainas bei kartu su grupe pritars ekrane muzikuojančiam maestro.

Pasak koncertus organizuojančio Vytauto Kernagio fondo vadovo, maestro sūnaus Vytauto Kernagio, turas „2 Maestro“ – išskirtinis ilgus metus trukusios A.Kulikausko ir V.Kernagio kūrybinės draugystės vaisius.

„Jau ne vienerius metus turime galimybę pradžiuginti Vytauto Kernagio gerbėjus išskirtiniais koncertais ir susitikimais būtent jo bičiulių dėka. Speciali A.Kulikausko programa koncertuose „2 Maestro“ – svarus indėlis į V.Kernagio kūrybos išsaugojimą ir puikus kūrybinės draugystės pavyzdys“, – sako fondo vadovas.

V.Kernagio fondo nuotr.
V.Kernagio fondo nuotr.

Šventinio koncerto metu A.Kulikauskas ne tik pristatys savo dainas, bet ir pritars ekrane žymiausias dainas atliekančiam maestro. V.Kernagio teigimu, programą „Vytautas Kernagis „Gyvai“ po 4 metų pertraukos į didžiųjų Lietuvos miestų scenas sugrąžinti paskatino maestro kūrybos gerbėjų susidomėjimas. 

„Ne kartą sulaukėme klausimų, ar bus galimybė išgirsti šią programą ir ateityje. Noras ekrane stebėti gyvą V.Kernagio pasirodymą ir girdėti A. Kulikausko bei grupės pritarimą itin masina žmones, todėl šį pavasarį maestro gimtadienį nusprendėme paminėti su nauja jėga ir kūrybos bičiulių idėjomis“, – teigia V.Kernagis.

Pirmoje koncerto „2 Maestro“ dalyje „Geriausios dainos“ A.Kulikauskas žiūrovams dovanos ryškiausius savo kūrinius – „Ateina Dievas“, „Gintarai“, „Būn tep“, „Bus aukštas dangus“, „Vyturys“ ir kitas.

V.Kernagio fondo nuotr.
V.Kernagio fondo nuotr.

Per antrą koncerto dalį „Vytautas Kernagis „Gyvai“ maestro gerbėjai ekrane išvys solinį V.Kernagio pasirodymą. Jo metu, pritariant A.Kulikauskui ir grupei, skambės visos žymiausios V.Kernagio dainos nuo „Milžinų“ ir „Purpurinio vakaro“ iki „Kaip gražu miške“ ir „Santechniko iš Ukmergės“.

Šventiniai koncertai „2 Maestro“ vyks:

  • gegužės 14 d. Panevėžyje
  • gegužės 15 d. Klaipėdoje 
  • gegužės 16 d. Palangoje 
  • gegužės 22 d. Vilniuje
  • gegužės 23 d. Kaune 

Gegužės 22 d. Vilniuje, Šv. Kotrynos bažnyčioje, vyksiantis koncertas bus rengiamas kartu su Vilniaus mokytojų namais ir taps baigiamuoju festivalio „Vilniaus brodas gyvas 2015“ renginiu. Bilietais į koncertus „2 Maestro“ prekiauja Bilietai.lt

Vytauto Kernagio fondas įsteigtas 2008 m., siekiant išsaugoti maestro atminimą, vykdyti naujų kūrybinių idėjų sklaidą ir organizuoti pagalbą sergantiems onkologinėmis ligomis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai