Vytauto Juozapaičio dukra Ieva atvira – tėvai bandė ją atkalbėti nuo scenos

Vytautas Juozapaitis su dukra Ieva Juozapaityte-Paruliene / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-03-17 12:23
Operos solisto Vytauto Juozapaičio dukra Ieva Juozapaitytė prisipažino, kad ji visuomet norėjo rinktis dainininkės kelią, tačiau tėvai ją bandė atkalbėti.

„Buvo viena naktis. Grįžome po spektaklio ir sėdėjome, šnekėjome, kokia ši specialybė yra sudėtinga ir jie sugebėjo tą naktį mane atkalbėti. Tuomet aš nusprendžiau, kad stosiu į Vilniaus universitetą, į Teisės studijas, bet tada supratau, kad jie specialiai mane atkalbinėja ir norėjo pažiūrėti, ar palūšiu, ar ne ir tuomet pasiryžau stoti į Lietuvos teatro ir muzikos akademiją. Be to, pirmais metais nepavyko įstoti, todėl vienerius metus dar studijavau teisę“, - laidoje „KK2 Penktadienis“ pasakojo Ieva Juozapaitytė.

LNK laidoje žinomi žmonės kalbėjo apie savo nelengvą kelią į pripažinimą. Lietuvos teatro ir muzikos akademijos auklėtinis baritonas Gopalas Michailovskis laidoje pasakojo, kad jo vaikystė buvo ypač sunku.

„Kelias nebuvo lengvas. Kelias prasidėjo nuo vaikų namų. Ten buvau nuo kūdikystės. Pradžioje lankydavo dar mamos sesės ir mama, bet paskui ji nustojo mane lankyti ten. Aš į vaikų namus buvau paimtas, kai gulėjau ligoninėje ir tuo metu mano mama buvo pasodinta į kalėjimą“, - laidoje kalbėjo G. Michailovskis

Gopalas sakė, kad vaikystėje jam teko patirti patyčias ne tik iš vaikų, bet ir iš mokytojų: „Ir paprastai vaikai neišvengia patyčių, o aš būdamas išskirtinis kažkokia tai prasme, o dar ir iš vaikų namų, tai sulaukdavau patyčių ir iš vaikų, ir iš mokytojų“.

Vilniaus dailės akademijos dėstytojo Remigijaus Gatavacko ir jo brolio Algirdo gyvenimo kelias nebuvo rožėmis klotas. Vaikystę dvyniai praleido vaikų namuose bei laidoje pasakos, kad yra dėkingi savo auklėtojoms, kad jos berniukus nukreipė teisingu keliu.

„Mes namuose meno neturėjome, bet pamatęs meną, aš jį norėjau turėti. Ir kadangi mes jo neturėjome, stengiamės, kad kiti jį turėtų“, - sakė R. Gataveckas

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai