Vytautas Šustauskas neteisia Gretos Kildišienės

Vytautas Šustauskas užstojo Gretą Kildišienę. / Juliaus Kalinsko / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-27 12:34
Penktadienio pavakarę Seimo nariai ir politikos pasaulio atstovai diskutuos apie Lietuvą 2017-aisiais metais bei jos perspektyvas. LNK laidoje „KK2 penktadienis“ buvęs Kauno meras Vytautas Šustauskas teigė, kad didžiausia rykštė Lietuvai – politikai.

Nepriklausomybės akto signataras Audrius Butkevičius laidoje sakė, kad 2017 metais karas neprasidės, bent jau toks, kokį mes esame įpratę matyti ar įsivaizduoti.

„Karo tokio, koks mūsų vaizduotėje kyla prisiminus senolių pasakojimus, nebus. O kitoks karas jau vyksta, tai yra „šaltasis karas“, kuriame mes jau esame, tai yra propagandinis karas, psichologinės operacijos, kurios vykdomos prieš mus ir prieš mūsų valstybę.

Galų gale yra įvairios ekonominio karo formos, kurios taip pat yra vykdomos prieš mus. Žinoma, gali atsirasti ir netikėtų dalykų, tai būtų tikslas pažeisti mūsų ryšius su mūsų sąjungininkais – atsirastų kažkokių nevaldomų „kazokų“ grupė netoli buvusio Sniečkaus miesto, kurie skelbtų, kad tai yra jų teritorija ir kaip Dombase, ir kad šita teritorija nebepriklauso Lietuvai“, - kalbėjo A.Butkevičius.

Buvęs krašto apsaugos ministras taip pat sakė, kad Lietuva nepakankamai atsakingai žiūri į pasiruošimą krizinėms situacijoms.

„Mes galime turėti įvairių atakų į mūsų ramų ir gražų gyvenimą. Mes galime susidurti su tuo, kad valdžia bus nepasiruošusi spręsti eilės klausimų. Tiek visuomenė, tiek infrastruktūra yra labai pažeidžiami. Lietuva neturi atsargų, kurias galėtų panaudoti tokiu atveju grėsmei ištikus. Vien tai, kad nėra galvojama tokiomis kategorijomis, aš laikyčiau pačia didžiausia grėsme“, - laidoje sakė A.Butkevičius.

Man tai nusispjaut ta mašina, nepavogta juk, ir nesvarbu, ar Kildišienė važiuos, ar Landsbergiui būtų davę, ar man.

Buvęs Kauno meras V.Šustauskas laidoje teigė, kad didžiausia rykštė Lietuvai – politikai.

„Valdžioje sėdi visi vagys. Kiek dabar, ten dabar 52 tūkstančiai biurokratų, kur nebėra net pusantro milijono gyventojų, nuo to pradėti ir visuomet viskas prasideda nuo galvos. Pažiūrėkite – šaukštai auksiniai! Kiek jie milijardų išvagia. Ir kad įkištų į kalėjimus bent metams pabūti, tai bijotų ir užtektų pinigų, nes pinigų Lietuvoje yra”, - kalbėjo V.Šustauskas.

Be to, buvęs politikas sakys, kad jam yra šiek tiek keista, kad pastaruoju metu visuomenė ir žiniasklaida kalba tik apie Gretos Kildišienės skandalą.

„Noragininkai lieka noragininkais. Nespėjo pabūti valdžioje, bet aišku ir žurnalistai pasistengia su mašina. Man tai nusispjaut ta mašina, nepavogta juk, ir nesvarbu, ar Kildišienė važiuos, ar Landsbergiui būtų davę, ar man. Jėzau, atrado Lietuvos problema – mašina! Yra svarbesnių reikalų”, - kalbėsjoV. Šustauskas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai