Vytautas Rumšas svajoja apie įkurtuves nuosavame name

Vytautas Rumšas ir Eva Saikovska / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-03-01 08:59
„Daug erdvės, modernus interjeras. Bet būtinos senovinio gyvenimo, senolių buities detalės. Pageidautina vienas aukštas ir būtinai pirtis su relaksacijai skirtu kambariu. Ant stogo, tiesa, gali augti natūrali žolė“ – būtent toks aktoriaus Vytauto Rumšo jaunesniojo svajonių namas, apie kurį jis pasakojo „Lietuvos ryto“ televizijos laidai „Supernamai“.

Lankydamasis laidos kūrėjų pristatomame unikalaus dizaino privačiame name netoli Antakalnio, Vytautas gyrė išskirtinius interjero specialisto sprendimus bei žmones, kurie patikėjo savito stiliaus kūrėju. „Pastaruoju metu itin domiuosi individualių namų projektais, statybomis ir naujovėmis, – kalbėjo V.Rumšas. – Su Eva augindami mūsų mažąją princesę jau kurį laiką svarstome galimybę apsigyventi nuosavam name“.

Žymus aktorius puikiai išmano ne tik interjerą, spalvas bei jaukumą kuriančias detales, bet laidoje atsiskleidžia ir kaip statybos ekspertas, suvokiantis šilumos izoliaciją, daugiakamerinius langus, ištempiamų lubų įrengimą ar šildymo kaštus bei jų atsiperkamumą. Daug šviesos sugeriantį, išskirtine terasa pasižyminti ir netoli Vilniaus centro esantį namą Vytautas Rumšas jaunesnysis galėtų drąsiai vadinti savo „Supernamu“.

„Mano vaikystė prabėgo eiliniame „Krasnūchos“ (Vilniaus Savanorių prospektas) daugiabutyje, kur nebuvo nei išskirtinumo, nei madingo interjero, nei saugumo, – laidoje kalbėjo aktorius. – Tad visą laiką kurdamas savo, o dabar savo šeimos namus, stengiuosi atsisakyti šablonų, pigių klišių, nusistovėjusių normų ir siekiu racionalaus originalumo“.

Laida „Supernamai“ – šeštadienį, 18.20 val., per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai