Vytautas Rumšas su „Virtuvės mitų griovėjais“ savaitę gyvens jachtoje Viduržemio jūroje

„Virtuvės mitų griovėjai“ įsikūrė jachtoje / VMG nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-18 09:16
Kulinarinio žurnalo „VMG“ autoriai – Virtuvės mitų griovėjai – vasaros sezono dar neuždaro: komanda visą savaitę praleis jachta keliaudami po Graikijos Korfu salos pakrantes, kur ne tik fotografuos rudens žurnalo fotosesijas, bet ir filmuos unikalius reportažus būsimai televizijos laidai. Jos bus kuriamos kartu su nuolat nuotykius jūroje išgyvenančia „Sailing Chef“ profesionalų komanda.

„Greit sužinosime, kuris iš mūsų atspariausias jūros ligai,“ – juokėsi žurnalo redaktorius ir projekto vadovas Alfas Ivanauskas, žadantis naująjį laidų sezoną pristatyti pirmomis rudens dienomis.

Kulinarinių kelionių Graikijoje metu jis su komanda atskleis įdomiausias vietinės virtuvės puses bei pasiūlys Lietuvoje lengvai pagaminų receptų idėjų. Su šia laida VMG pradės kulinarinių kelionių TV laidų seriją: „Šį sezoną nebus tokio žemyno, kurio neaplankytume,“ – užsiminė A.Ivanauskas.

Žmonės.lt žiniomis, laidas režisuoja aktorius ir režisierius Vytautas Rumšas jaunesnysis.

Laidos sezono pradžia sutaps su kitu komandai svarbiu įvykiu – pirmojo Lietuvoje kulinarinio vadovėlio išleidimu. Kartu su Švietimo ir mokslo ministerija rengtas projektas skirtas supažindinti moksleivius su sveikos maisto gamybos ir kulinarijos pagrindais technologijos pamokų metu.

A.Ivanauskas užsiminė, kad nekantrauja žiūrovams atverti ir naujosios VMG studijos duris – ten bus filmuojama ir kita nauja komandos laida, žadanti nustebinti tiek savo idėja, tiek ir formatu.

VMG nuotr.
VMG nuotr.
Žmonės.lt