Vytautas Rumšas režisuos naują laidą, kurią ir ves su Alfu Ivanausku bei Rolandu Mackevičiumi

Vytautas Rumšas, Rolandas Mackevičius ir Alfas Ivanauskas / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-02 09:37
Artėjant Kalėdoms, trys žavūs Lietuvos vyrai – kulinaras Alfas Ivanauskas, aktorius Vytautas Rumšas ir radijo laidų vedėjas Rolandas Mackevičius – pristatys naują laidą, kurią žiūrovus kvies stebėti tiesiogiai.

Tiesioginės transliacijos iššūkių nebijantys bei originalių idėjų nestokojantys vyrai užsimena, kad laida bus unikalaus, Lietuvoje dar nebandyto formato, tačiau daugiau detalių kol kas laiko paslaptyje. Trijulė ypač mįslingai kalba ir apie laidos kulminaciją, kol kas neturinčią precedento Lietuvoje.

Šią laidą ne tik vesiu, bet ir režisuosiu. Toks novatoriškas formatas mane tikrai labai įkvepia.

„Tikrai daug apie tai mąsčiau, tačiau priskirti šios laidos kuriai nors vienai kategorijai  nei pagal temą, nei pagal pobūdį taip ir nesugebėjau. Nutariau šį klausimą palikti atsakyti patiems žiūrovams,“ – intrigą išlaiko paprastai žodžio kišenėje neieškantis A.Ivanauskas.

Tuo tarpu V.Rumšas išdavė dirbsiantis abejose kameros pusėse: „Taip, šią laidą ne tik vesiu, bet kartu ją ir režisuosiu. Darbo bus nemažai, tačiau toks novatoriškas formatas mane tikrai labai įkvepia.“

Paslaptingą komandos liniją palaikė ir aštrialiežuvis R.Mackevičius: „Aš kol kas nieko nekomentuoju. Tik šypsausi ir trinu rankomis iš pasitenkinimo.“

V.Rumšas, R.Mackevičius ir A.Ivanauskas pažadėjo daugiau detalių apie būsimą laidą atskleisti jau labai greitai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai