Vytautas Mackonis apie žmonos Natalijos debiutą ant podiumo: „Ji puikiai suvaldė jaudulį“

Vytautas Mackonis ir jo žmona Natalija Mackonienė / Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-09-28 13:00
Šokėjui ir grupės „Džentelmenai“ atlikėjui Vytautui Mackoniui suktis ant parketo – ne naujiena, o štai jo žmona Natalija mylimo vyro pasirodymus stebi kaip žiūrovė. Vis dėlto kartu su vyru pasirodžiusi scenoje Natalija neliko nepastebėta, atvirkščiai – dauguma žiūrovų nė nesuabejojo, kad ant podiumo drąsiai žengianti moteris – profesionalus modelis.

Sutuoktiniai šią savaitę dalyvavo „Make up for ever“ 30-ojo gimtadienio šventėje Vilniuje, „Juozas Art“ galerijoje. Vakarėlio metu podiumu-scena žengė modeliai, papuošti įspūdingais meistrų makiažais ir grimais.

„Makiažai išties buvo labai įdomūs ir mums tikrai labai patiko. Į sceną su tokio tipo makiažu-grimu lipti tenka tikrai nedažnai, tik kokiomis nors ypatingomis progomis. Toks makiažas – kaip kaukė, kurią užsidėjus į vaidmenį įsijausti pavyksta daug lengviau“, – Žmonės.lt sakė V.Mackonis.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

Ant podiumo pasirodžius aistringai „vampyrų“ porai žiūrovai toli gražu ne iš karto suprato, kad po grimu slepiasi jiems gerai pažįstami veidai  – šokėjas Vytautas Mackonis ir jo žmona Natalija, kuri paprastai privengia dėmesio ir juo mėgautis leidžia vyrui.

Vis dėlto šįkart vakaro karaliene tapo Natalija: ilgos kojos, drąsus žvilgsnis ir pasitikėjimas savimi – sunku patikėti, kad Vytauto žmona pirmąkart pasirodė scenoje.

Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.
Gretos Skaraitienės/Žmonės.lt nuotr.

„Mano žmonai tokio tipo patirtis buvo pirmą kartą – tiek kalbant apie makiažą, tiek apie patį ėjimą podiumu. Mano nuomone, ji puikiai suvaldė jaudulį, o ir pati po renginio buvo labai patenkinta ir kupina teigiamų emocijų“, – žmonos debiutu scenoje džiaugėsi Vytautas.

Pasiteiravus, ar po sėkmingo debiuto Nataliją dar pamatysime scenoje, Vytautas tik šypteli: „Bus matyt...“

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai