Vytautas Lukočius – apie hierarchiją šeimoje ir pažadą neslėpti šokolado

Vytautas Lukočius / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 15:02
Žodžio kišenėje neieškantis dirigentas Vytautas Lukočius TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atvirai papasakos apie hierarchiją šeimoje. Pasirodo, kad jos viršuje karaliauja meino meškėnė Fyfa, o antras pagal hierarchiją – šeimos šuo Bruno. Laidoje apsilankęs dirigentas išduos su kuriuo atlikėju jam smagiausia dirbti. „Ovidijus Vyšniauskas visus „nuneštų“, nes jis turi dainą „Mažyte mano“, kurią koncertuose reikia kartoti kelis kartus,“ - sako Vytautas.

Maestro – azartiška ir linksma asmenybė, todėl Mindaugui Stasiuliui pasiūlius sužaisti žaidimą „Muzikinės orkestro metamorfozės“, visų laukė daug juoko. Justinui Jankevičiui teko susipažinti su orkestro instrumentais ir susikauti su dirigentu: kuriam pavyks geriau sugroti muzikinį kūrinį. Justinas atliko „Queen“ kūrinį „We will rock you“ trikampiu. „Labiausiai „rokinis“ instrumentas iš visų“ – juokėsi laidos vedėjas. Ir nors įsijautusį laidos vedėją visi bandė raminti, šis tik atkirto: „lakštingala negali nečiulbėti“ ir toliau smagiai muzikavo drauge su dirigentu. Finalinėje kovoje Vytautui Lukočiui teko pučiamasis instrumentas tenoras, o Justinas išbandė violončelę.

Dirigentas, auginantis tris vaikus, pradėjęs kalbėti apie dukrą, susigraudino: „Tai yra mano princesė, mano dukrytė. Didelis džiaugsmas auginti dukrą“. Laidoje maestro bus pateikti klausimai, kuriuos kūrybinė laidos komanda jau buvo uždavusi dirigento dukrai. Vienas atsakymas ypač nustebino vedėjus. Atsakydama į klausimą, ką tėtis laiko seife, V. Lukočiaus dukra neslėpė nuoskaudos, nes maestro ten pasideda gautus šokoladus, kuriuos, įtarė ji, jis vienas ir suvalgo. Dirigentui teks viešai prisipažinti, kad jis yra nepataisomas smaližius bei pažadėti, kad nuo šiol šokoladus padės virtuvėje ant stalo, kad visi galėtų pasivaišinti.

„Gero vakaro šou“ šį vakarą taip pat dalyvaus trečiojo sezono populiariausio muzikinio projekto „X Faktorius“ nugalėtoja, kuri šį mėnesį pristato savo akustinius koncertus, Monika Pundziūtė-Monique. Ji ne tik atliks naujausią savo dainą, bet ir puikiai susidoros su Mindaugo duota užduotimi, sudainuoti įvairių užsienio atlikėjų dainas.

Kokius kūrinius atliks laidos vedėjas Justinas Jankevičius ir dirigentas Vytautas Lukočius? Į kokias užsienio atlikėjas persikūnys Monique? Atvirą ir šmaikštų dirigento ir Monique pokalbį žiūrovai išgirs laidoje „Gero vakaro šou“ šį vakarą 20 val. per TV3.

Žmonės.lt

Temos:

Aktualu

Naujausi straipsniai