Kompozitorius Vytautas Bikus antrą kartą tapo tėvu: žmona Gintarė pagimdė dukrą

Gintarė Valaitytė su vyru Vytautu Bikumi ir sūnumi Vytautu / Asmeninio archyvo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-21 10:51
Choreografė ir šokių studijos „Amber“ savininkė Gintarė Valaitytė (33) ir muzikos kūrėjas Vytautas Bikus (31) antrą kartą tapo tėvais. Pora kovo 16 dieną susilaukė dukros.

Gintarė ir Vytautas antrąjai atžalai lietuvišką vardą galvojo kartu. Dukrą jie pavadino Žemyna.

Poros pirmagimis Vytautas gimė prieš du metus, birželio 19 dieną. Vyresnėlis brolis mažąja seserimi jau džiaugiasi ir rūpinasi namuose. Gintarė po kelių dienų su didžiule laime ant rankų parvyko namo.

„Šiuo metu esame namuose, išleido iš ligoninės. Vardą mūsų mergaitei išrinkome kartu. Kaip ir su Vytuku, kažkaip su Gintare rinkomės iš vieno varianto, abiem patiko tas pats“, – portalui Zmones.lt sakė Vytautas Bikus.

Kompozitorius patikino, kad visi jie jaučiasi gerai. „Tėveliai laimingi, mama – sveika“, – sakė Vytautas.

Primename, kad G.Valaitytė ir V.Bikus susituokė 2015 metų vasarą Las Vegase. Vestuvės idealiai atspindėjo juos abu: po penkerių draugystės metų tuokėsi dviese, be būrio svečių, mažoje koplytėlėje.

„Aš tave įsimylėjau iš karto, – yra sakiusi Gintarė. – Nemaniau, kad čia jau tikrai TAS vyras, bet Vytas man labai patiko.“

„Mudu su Gintare pirmiausia esame bičiuliai, labai geri draugai. Dažnai mums net nereikia kitų draugų, kad galėtume kartu praleisti dieną, vakarą, atostogas... Gal ir visą gyvenimą“, – atvirai viename interviu yra minėjęs V. Bikus.

Žmonės.lt