Vytautą Šapranauską į kulinarinės knygos „7 ingredientai“ pristatymą atlydėjo mylimoji Ieva Stasiulevičiūtė

Vytautas Šapranauskas ir Ieva Stasiulevičiūtė / Vyganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-05-29 22:46
Antradienio vakarą vykusiame Alfo Ivanausko, Ali Gadžijevo ir Martyno Praškevičiaus knygos „7 ingredientai“ pristatyme sužibo visas Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždynas. Tačiau labiausiai nustebino netikėtai pasirodžiusi garsi pora – aktorius Vytautas Šapranauskas (54) su savo mylimąja, projekto „ŠarkA“ dainininke Ieva Stasiulevičiūte (23).

Nors žymi pora retai viešumoje pasirodo kartu, o ir pasirodę dažniausiai vengia fotoblyksčių, sostinės restorane „Studio 9“ vykusiame knygos pristatyme slėptis jie nė neketino. Vytautas ir Ieva jaukiai sėdėjo restorano kiemelyje, šnekučiavosi tarpusavyje ir su šalia sėdėjusiu televizijos vedėju Jogaila Morkūnu bei jo išrinktąja, stiliste Austėja Jablonskyte.

Aktorius nesidrovėjo ir išmėgino restorano virtuvę – paragavo meniu siūlomo mėsainio su skrudintomis bulvytėmis.

Anot Alfo Ivanausko, tai, kad pora pasirodė jo knygos pristatyme – ne atsitiktinumas. Kadaise kulinarinėje laidoje „Virtuvės mitų griovėjai“ (ją kartu su kolegomis vedė Alfas) dalyvavęs Vytautas Šapranauskas yra ne tik Alfo draugas, bet ir kulinarinių šedevrų gerbėjas.

„Vytautas dalyvavo mūsų laidoje ir žinau, kad kartais gamina patiekalus pagal mūsų receptus, todėl atėjo mūsų palaikyti. Aš Vytautą gerbiu, nes jis turi tikrai nuostabų humoro jausmą. Net ir besisukdamas virtuvėje“, – tikino Alfas.

Žmonės.lt portalas jau rašė apie kulinarinius aktoriaus pomėgius ir virtuvę, kurios jis negali pakęsti.

Vyganto Ovadnevo nuotr.
Vyganto Ovadnevo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai