Vytaras Radzevičius nerekomenduoja į Aliaską keliauti jauniems

Vytaras Radzevičius / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-19 09:41
„Gero vakaro šou“ laidoje viešėjęs profesionalus keliautojas, kulinaras, o dabar jau ir senelis – Vytaras Radzevičius atskleis, kodėl jam neįdomu keliauti su žmona, kaip apsisaugoti nuo meškos ir kokį keisčiausią patiekalą jam teko valgyti.

„Skaniausia man vis tik kinų virtuvė. Užsisakai vištą ir... atneša ją gyvą. Pačiupinėji ir sakai OK”, – patiekalų užsakymo ypatumais Kinijoje dalinosi Vytaras.

Paprastesnius patiekalus užsisakyti pas kiniečius, nemokančius anglų kalbos, dar kažkaip įmanoma, bet jei norėtum paragauti kažko įmantresnio, būtų tikrai nemažas iššūkis: „Įsivaizduokit, kaip jiems išaiškinti, kad norėtum karpio voveraitės skonio?“ – juokavo V. Radzevičius.

Vytaras Radzevičius laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Vytaras Radzevičius laidoje „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Keliautojas nebijo eksperimentų, pasak jo, ragavo viską, atsisakė, tik šunienos valgyti, o bjauriausia, ką teko valgyti – ypatingas kiaušinis gaminamas Vietname.

„Britkiausia, ką teko valgyti – netoli Kinijos, Vietname. Pas mus išmeta tuos kiaušinius, kurie plaukioja, o ten išverda ir valgo. Tai „užembrioninti“ kiaušiniai – pradauži lukštą, o ten akelės, snapelis, plunksnelės... Trakši kauleliai tarp dantų“, – egzotiniais patyrimais dalinosi vyras.

Nuo kulinarijos kalbai pakrypus apie keliones, Vytaras atskleidė, kad ilgiausia jo kelionė tęsėsi 36 dienas. Pasak jo, 28 dienos yra per mažai, o apie 30 – pats tas. Laidos vedėjų paklaustas, ar jis, kaip keliautojas profesionalas, dar kada nors keliauja tiesiog savo malonumai, atsakė, kad keliauja, bet prisipažino, kad vis mažiau jį kas stebina.

„Keliauju su žmona, bet ji nervuojas su manim keliaudama. Ji vis dar kažkuo žavisi, stebisi, o aš žiovauju, nes man nebeįdomu, per daug esu visko matęs. Bet paskutinė kelionė į Aliaską su Martynu buvo labai gera“, – sakė Vytaras.

„Nevažiuok į Aliaską jaunas, nes po to pasaulyje niekas nebenustebins. Ten reikia važiuoti, kai sulauki senelio amžiaus“, – įspūdžiais dalinosi patyręs keliautojas.

Justino Jankevičiaus paklaustas, ar matė mešką, atsakė, kad teko ne tik pamatyti, bet ir susidurti: „Iš pradžių nepatikėjau, kad ten meška. Buvo prabudus po žiemos miegos, visa tokia kūda perkarus, bet vis tiek baimės įvarė“.

Vytaras rekomenduoja neerzinti meškos ir pasidalino patarimais, kaip reikėtų elgtis, jei vis tik ji susidomėtų neapdairiu keliautoju.

Kaip visada, studijos svečiams tenka išbandymai, ne išimtis ir Vytara Radzevičius – jis turėjo įsikūnyti į Kalėdų senelio rolę ir apdovanoti išlepintus vaikus Karolytę ir Justuką. Kaip jam sekėsi susidoroti su šiuo iššūkiu žiūrėkite šiandien laidoje 19.30 val. tik per TV3!

Naujausi straipsniai