Vyrų mados savaitės atidarymas: stilingi svečiai ir Migloko koncertas

Vyrų mados savaitės svečiai / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-26 20:55
Ketvirtadienį Vilniaus rotušėje buvo atidaryta Vyrų mados savaitė. Atidarymas prasidėjo dendizmo mados fotografijos paroda iš Italijos, o baigėsi atlikėjos Migloko koncertu. Trečius metus vykstantis renginys sulaukia mados gerbėjų dėmesio, tad ir šįkart į Rotušę gausiai plaukė stilingi žmonės.

„Vyrų mados savaitė – tai mados šventė visiems. Platesnis požiūris į madą, o svarbiausia – išskirtinis dėmesys Lietuvoje dar nepakankamai įvertintam vyriškam stiliui bei vyriškai estetikai – tai pagrindiniai tikslai, skatinantys rengti tarptautinio lygio renginį. Šiuolaikinis vyras yra žavus ne tik savo pasiekimais ar vidine charizma – jis gali būti drąsus ir formuodamas išvaizdą, – prieš renginį teigė organizatorė Marija Palaikytė. – Džiaugiuosi, kad lietuviai vyrai tampa vis drąsesni ir pradeda eksperimentuoti su išraiškingomis spalvomis ar kūrybiškais deriniais.“

M. Palaikytė asmeniškai pasitiko kiekvieną svečią ir pakvietė prisijungti prie didelės kompanijos, kuri rinkosi Rotušės salėje pabendrauti, išgerti taurę vyno ir paklausyti atlikėjos Migloko atliekamų dainų.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Po renginio visi buvo kviečiami į dūzges.

Duoklė, be abejo, buvo atiduota ir fotografams, tad kviečiame peržiūrėti svečių stiliaus ir paties renginio galeriją.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Kiti Vyrų mados savaitės renginiai:

Gegužės 2 d. kultūros bare „Kablys“ vyks kolekcijų pristatymai. Savo kūrinius pristatys Julija Janus, „Harmman“ ir „The Dark“, Alessandro Trincone, Federico Cina ir Dante Leo Capasso, „One Wolf“ bei „Status by Shtamguts“, taip pat „Trad studio“.

Gegužės 3 d. prekybos centre „Ozas“, „Multikino“ salėje, vyks nemokamų konferencijų apie madą diena.

Gegužės 4 d. kultūros bare „Kablys“ vyks „Vyrų mados savaitės“ uždarymas, kurio metu bus išrinktas stilingiausias šių metų vyras.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai