Vyrų ir moterų išpažintys: kokios sekso problemos išardė jų santuoką

Aistringas bučinys / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-10-13 21:00
Santuoka išyra dėl daugybės priežasčių, o viena iš dažniausiai aptarinėjamų – seksas. Taip jau yra, kad seksas neatsiejama santykių ir santuokos dalis, o kai poros temperamentai ir požiūris į intymumą skiriasi, tuomet ryšys pradeda trūkinėti.

„Be jokių kalbų seksas gali būti tas paskutinis lašas, perpildęs kantrybės taurę santuokoje, – tikina sekso terapeutė ir psichologė Aline Zoldbrod. – Iš savo patirties galiu pasakyti, jog nė viena kita problema taip stipriai nepaliečia žmogaus savivertės ir gėdos jausmo“.

Štai šešios vyrų ir moterų išpažintys apie tai, kaip sekso problemos išardė jų santuokas, rašoma womenshealthmag.com.

„Mes niekada neišbandėme nieko naujo“

„Savo buvusią žmoną aš sutikau tada, kai man buvo 17 metų. Ji buvo pirmoji, su kuria mylėjausi ir supratau, kas yra seksas. Po to, kai vedžiau, jaučiau, jog mes abudu įstrigome šiuose santykiuose ir nesame pajėgūs atrasti naujų dalykų sekse. Mes galėjome pasistengti vienas kitam labiau atsiverti, tačiau po to, kai gimė vaikas, o vėliau patyrėme persileidimą, seksas niekada nebebuvo malonus. Esame geresni draugai ir tėvai, nei sekso partneriai“. Lucas, 31 m.

„Jis mane išdavė“

„Aš ir mano jau greitai buvęs vyras buvome skirtingų seksualinių temperamentų, todėl jis pasirinko neištikimybę. Galiausiai jis nusprendė, kad nebenori monogamiškos santuokos, todėl aš nusprendžiau jį palikti“. Claire, 32 m.

„Mes niekada nesimylėdavome“

„Tiesa ta, kad mano buvęs vyras ir aš iš viso mylėjomės tris kartus per pusantrų metų trukusią santuoką. Dėl to aš ją ir nusprendžiau nutraukti. Mano nuomone, neteisinga būtų buvę ir toliau tęsti santykius, be to, mano vyras neparodė jokio noro (medicininio, emocinio ir pan.) spręsti šią problemą. Manau, jog esu nusipelniusi kurti santykius su tokiu žmogumi, kuris tavęs geidžia ir jaučia aistrą“. Donora, 33 m.

„Jis pasirinko prostitutes“

„Mano buvęs vyras buvo nuostabus meilužis ir aš niekada nepatyriau tokio seksualinio malonumo, kurį jis man reguliariai suteikdavo. Vėliau paaiškėjo, kad taip greičiausiai buvo dėl to, jog jis dažnai leisdavo laiką ir su prostitutėmis. Kai tik tai sužinojau, mūsų seksualinis gyvenimas buvo baigtas“. Crystal, 51 m.

„Ji į seksą žiūrėjo per rimtai“

„Mano buvusioji į seksą žiūrėjo labai rimtai. Ji turėjo itin specifinį sekso scenarijų, kuriuo aš turėjau vadovautis, tad man buvo labai sunku į intymius santykius nežiūrėti kaip į darbą. Netgi tada, kai mano buvusi žmona inicijuodavo seksą, ji laukdavo iš manęs tų judesių iš scenarijaus. Tai buvo daugiau darbas, o ne malonumas“. Jamesas, 34 m.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai