„Vyro už pinigus“ premjeroje – garsios poros: filmo žvaigždę J.Jankevičių atlydėjo sužadėtinė Greta

Justinas Krisiūnas ir Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Justinas Jankevičius ir Greta Mikalauskytė, Agnė Jagelavičiūtė ir Marius Survila, Justina ir Ramūnas Rudokai / Luko Balandžio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-12-27 19:58
Nors ilgai lauktos Kūčios ir Kalėdos jau praėjo, šventės tuo nesibaigia. Jas pratęsia nuotaikingos, Justino Krisiūno režisuotos komedijos „Vyras už pinigus“ premjera. Į naujos juostos pristatymą Vilniuje sugužėjo ne tik filmo žvaigždės, bet ir kiti pramogų pasaulio veidai.

Į kino teatre „Forum cinemas Vingis“ vykusią premjerą susirinko kūrybinė filmo „Vyras už pinigus“ komanda su režisieriumi Justinu Krisiūnu ir filmo aktoriais priešaky: pagrindinius vaidmenis atlikusiais Justinu Jankevičiumi, kurį atlydėjo sužadėtinė Greta Mikalauskytė, ir Sandra Daukšaite-Petrulėne, atėjusia su vyru Aurimu Petrulėnu.

Justinas Jankevičius ir Justinas Krisiūnas / Luko Balandžio nuotr.
Justinas Jankevičius ir Justinas Krisiūnas / Luko Balandžio nuotr.
Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru / Luko Balandžio nuotr.
Sandra Daukšaitė-Petrulėnė su vyru / Luko Balandžio nuotr.

Premjeroje dalyvavo ir kiti komedijoje nusifilmavę aktoriai: Julius Žalakevičius, Mindaugas Capas, Akvilė Vitkūnaitė, Giedrė Mockeliūnaitė, Aldona Vilutytė, Redita Dominaitytė.

Pasveikinti kolegų ir pasidžiaugti dar vienu lietuvišku kino kūriniu atėjo virtuvės šefas Gian Luca DeMarco su žmona Egle, Renata Mikailionytė, Agnė Jagelavičiūtė su mylimuoju Mariumi Survila, aktorius Ramūnas Rudokas su žmona Justina, aktorius Balys Latėnas, Žilvinas Tratas, modelis Simonas Pham, aktorė Vaida Lisikaitė.

Renata Mikailionytė ir Aldona Vilutytė / Luko Balandžio nuotr.
Renata Mikailionytė ir Aldona Vilutytė / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Marius Survila (viduryje) / Luko Balandžio nuotr.
Agnė Jagelavičiūtė ir Marius Survila (viduryje) / Luko Balandžio nuotr.

Pagrindinis vaidmuo patikėtas humoristui ir laidų vedėjui Justinui Jankevičiui, šį kartą sužavėjusiam puikiais aktoriniais sugebėjimais.

Tai jau antras J.Jankevičiaus vaidmuo kine. Šiame, kaip ir pirmajame „Kaip susigrąžinti ją per 7 dienas“,  filmo herojui tenka ne tik stoti į akistatą su savo jausmais, bet ir iškovoti mylimosios, kurią vaidina Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, dėmesį.

„Džiugu, kad atsiranda režisierių, kurie patiki manimi kaip aktoriumi. O atsisakyti vaidinti „prostitutą“ būtų nuodėmė. Toks gyvenimo šansas gali gyvenime ir nebepasikartoti. Bet nebūkite suklaidinti pavadinimo. Šis filmas – be keiksmažodžių ar vulgarybių, o kupinas romantikos ir meilės“, – juokėsi J.Jankevičius.

Ramūnas Rudokas su žmona Justina / Luko Balandžio nuotr.
Ramūnas Rudokas su žmona Justina / Luko Balandžio nuotr.

„Justinas talentingas žmogus. Jis – puikus aktorius ir partneris. Su juo buvo labai įdomu ir malonu dirbti. Tikiu, kad ir žiūrovai tai pamatys“, – teigia S.Daukšaitė-Petrulėnė.

„Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.

Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes.

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė-Petrulėnė, Justinas Jankevičius, Akvilė Vitkūnaitė, Julius Žalakevičius, Aldona Vilutytė. Scenose pasirodo ir visas būrys Lietuvoje gerai žinomų žmonių.

Fotogalerija:

 

Komedija „Vyras už pinigus“ kinuose nuo gruodžio 31 d.

Filmo anonsas:

Naujausi straipsniai