Vyriškas penktadienis Vilniuje: pristatyta barzdų, šukuosenų ir drabužių kolekcija

Vyrų barzdų ir šukuosenų pristatymo akimirkos / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-04-06 20:23
Penktadienio vakarą sostinės vyrų grožio ir poilsio salone „Barzdaskučiai“ buvo pristatytos naujausios pasaulio barzdų ir vyrų šukuosenų tendencijos. Taip pat – ir naujo tarptautinio vyrų drabužių prekės ženklo „Handcoh“ kolekcija.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

25 metų profesinės veiklos sukaktį šiemet minintis barzdaskutys ir vyrų kirpėjas John Alexander Serna, iš Bogotos per Madridą atvykęs į Vilnių ir čia gyvenantis ketvirtus metus, papasakojo apie vyrų grožio tendencijas, o jo stilių, braižą įkvėpė pastarųjų metų kelionės Indijoje, Niujorke, Paryžiuje, Londone, Madride, Berlyne.

Pernai John lankėsi ir žymios vyrų kosmetikos bei skutimosi priemonių bendrovės „Proraso“ akademijoje Florencijoje, kur įgijo maestro barbiere titulą.

Drauge su kitais „Barzdaskučių“ salono kolegomis John sukurtus įvaizdžius demonstavo modeliai, dėvintys „Handcoh“ drabužius, idealiai tinkančius kelionėms.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Šiais laikais, kai kelionės yra kasdienybė, labai svarbus universalumas ir tarptautinė elegancija bet kuriuo metu ir bet kurioje šalyje“, – sakė kolumbietis, pamilęs Lietuvą ir puikiai pagyvinęs Vilniaus gyvenimą. To pasiekti jis tikisi ir savo darbų pavyzdžiais.

Rytoj (šeštadienį, balandžio 7 d.) 14 val. John Alexander Serna kartu su „Proraso“ ir „Handcoh“ surengs pristatymą didžiausioje Baltijos šalyse tarptautinėje grožio industrijos parodoje „Pelenė“, kuri vyksta Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai