Vyriausioji Beckhamų atžala švenčia dvidešimtmetį – tėvai pasidalijo mielomis sūnaus fotografijomis

Beckhamų šeima su vyriausiu sūnumi: Brooklynas, Davidas ir Victoria / „Scanpix“ ir socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-03-05 09:54
Vyriausias futbolininko Davido Beckhamo ir jo žmonos dizainerės Victorios Beckham sūnus Brooklynas kovo ketvirtąją minėjo dvidešimtąją gimimo dieną. Mylimą atžalą savo socialiniame tinkle pirmoji suskubo sveikinti ir garsieji tėvai.

Victoria pasidalijo savo ir sūnaus fotografija su prierašu: „Negaliu patikėti, kad šiandien jam 20 metų! Ypatinga diena visai Beckhamų šeimai.“

Brooklyno tėtis, Davidas, neatsiliko nuo žmonos ir pasidalijo kelerių metų sūnaus nuotraukomis.

„Prieš 20 metų, šiandien, į mūsų gyvenimą atėjo šis mažas vyrukas, – rašė Davidas. – Negalėtume labiau didžiuotis tuo, kuo tapo mūsų užaugęs sūnus. Ir su kokia aistra jis imasi savo veiklos... Mes mylime tave, Bustai. Su gimimo diena, didelis mūsų berniuk.“

Jubiliatas neatsiliko nuo tėvų ir taip pat savo socialiniame tinkle pasidalijo padėka mylimiems tėvams. Nuotraukoje – Victoria, Davidas ir mažasis Brooklynas.

Vyriausioji Bekchamų atžala retai dalija interviu, tačiau yra itin aktyvus socialiniuose tinkluose. Čia apstu vaikino darytų fotografijų, nes jis yra baigęs fotografijos studijas. Tėvai Brooklyną palaikė, kai šis nusprendė atsiduoti fotografijai. Jam teko garbė atlikti praktiką pas žymų mados fotografą Nicką Knightą JAV. Vaikiną ši patirtis įkvėpė.

View this post on Instagram

Love you mum and dad xxx

A post shared by bb? (@brooklynbeckham) on

Tačiau praėjus metams, B. Beckhamas pasidavė. Vaikinas pasiilgo namų, Anglijos ir savo populiariųjų mamos bei tėčio. Nuo kitų metų jis tęs mokslus gimtajame Londone.

Dabar jo objektyvo centre dažniausiai būna jo mylimoji, modelis Hana Cross.

Jaunoji įsimylėjelių porelė neslepia savo jausmų ir noriai dalijasi svarbiomis draugystės akimirkomis. Tiesa, pasaulį apskriejus naujienai, jog Brooklynas įsimylėjo, jo sekėjai socialiniuose tinkluose netruko pastebėti, kad naujoji mergina – kaip du vandens lašai panaši į Victorią Beckham jaunystėje.

View this post on Instagram

Me and my girl. Luckiest man in the world. Love you baby ?

A post shared by bb? (@brooklynbeckham) on

Neseniai B. Beckhamas savo fotografo meistriškumą parodė serijoje nespalvotų fotografijų. Vakarų Holivude padaryti kadrai daugumai atėmė žadą. Ir ne tik dėl jų grožio. Daugumai pasirodė, kad Hana atrodo visai kaip Brooklyno mama.

„Ji atrodo tarsi Victoria,“ – po fotografijomis rašė vienas komentatorius. „Maniau, kad čia Beckham,“ – pridėjo kitas.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai