Vyriausias Europoje tėvas Vidas Antonovas džiaugiasi vienuoliktu vaiku: dukrą pavadino Europa

Vidas Antonovas su žmona ir dukra / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-01-20 15:52
Lietuvoje ir Europos sąjungoje – didžiulis įvykis. Gimė kūdikis, dėl kurio Lietuvoje atsirado vyriausias, pajėgiausias, potencialiausias Europos tėvas. Tai – Vidas Antonovas. Septyniasdešimt šešerių metų jaunuolis iš Šiaulių susilaukė dukters. Tai yra penkta dukra su žmona Rima Antonoviene. Bendras Antonovo vaikų skaičius, spėjama, apie dvidešimt vienetų. Žmona Rima sako, kad jos vyras dar turi septynias dukras ir tris sūnus. Vidas apie tai kalbėti nenori – sako, praeitis visa tai, ir viskas.

Vyriausiojo visos Europos tėvo dukrai suteiktas unikalus ir nepakartojamas vardas. Tiksliau du vardai. Pirmas Dominyka. Antras – Europa! Vardas Dominyka suteiktas KK2  specialiojo korespondento Domininko garbei,  „nes jis vienintelis parodė visą teisybę apie Antonovo gyvenimą.“

Antrasis vardas Europa suteiktas Europos sąjungos garbei, nes vyriausiojo tėvo rekordas bus registruotas oficialiame Europos rekordų registre.

Stop kadras
Stop kadras

Dar viena įdomi detalė – rekordinis Europos vaikas gimė paskutinę praėjusių metų dieną – gruodžio 31 ąją. Gimdymo metu Antonovas žiūrėjo KK2.

Antonovas teigia, kad pirmai progai pasitaikius vėl mylėsis su žmona ir toliau gerins savo asmeninius rekordus. Lietuvos garsenybė ketina išgarsėti ne tik Europoje, bet ir visame pasaulyje. Jis ketina tapti vyriausiu tėvu visame žemės rutulio gaublyje.

„Užprogramavau save prieš 25 metus ir tuo keliu einu. 100 metų būsiu toks pat, kaip ir dabar esu. Kaip profesorius sako, pas kitus spermatozoidai nyksta, o pas mane jų daugėja“, – KK2 šį antradienio vakarą 19.30 tikins V. Antonovas.

Stop kadras
Stop kadras

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai