Vygaudas Ušackas pasidalijo jautriu gimtadienio sveikinimu mirusiai mamai: „Mums tavęs labai trūks“

Vygaudas Ušackas su mama / Socialinių tinklų nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-10-13 12:16
Buvęs LR užsienio reikalų ministras, politikas, diplomatas, rugsėjo pradžioje paskelbęs apie politiko karjeros pabaigą Vygaudas Ušackas gedi mirusios mamos. Sekmadienį mokytoja Laima Ušackienė būtų šventusi 87-ąją gimimo dieną, tačiau praėjusį trečiadienį ji žuvo autoavarijoje.

V. Ušackas savo socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje pasidalijo jautriu sveikinimu mirusiai mamai ir padėkojo visiems, pareiškusiems užuojautą.

Vygaudas Ušackas

Šiandien su šeima ruošėmės švęsti Mamos 87-ąjį gimtadienį. Tačiau likimas sudėliojo taip, kad vakar ją palydėjome į kitą kelionės stotelę. Nuoširdžiai dėkoju visiems, pareiškusiems užuojautą,...

„Šiandien su šeima ruošėmės švęsti Mamos 87-ąjį gimtadienį. Tačiau likimas sudėliojo taip, kad vakar ją palydėjome į kitą kelionės stotelę. Nuoširdžiai dėkoju visiems, pareiškusiems užuojautą, buvusiems su mumis kartu maldoje. Ilsėkis ramybėje, brangi Mama. Mums Tavęs labai trūks. Nors mes žinome, kad tu mus visada lydėsi ir iš Aukštai stebėsi bei, kaip dažnai mėgdavai paauklėti, sakysi: „O, aš būčiau taip dariusi...“, – rašė jis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai