VU botanikos sode koncertą surengė muzikos keistuolis Connan Mockasin

Connan Mockasin koncertas VU Botanikos sode/ Pauliaus Peleckio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-13 21:55
Antradienį VU botanikos sode koncertą surengė muzikos keistuolis iš Naujosios Zelandijos Connan Mockasin.

„Radiohead“, Jamesas Blake‘as, „Grizlly Bear“, King Krule, Mac DeMarco, Charlotte Gainsbourg, „Mount Kimbie“, „MGMT“, „Blood Orange“, Vince‘as Staples, Tyler, The Creator, „Late of the Pair“ – tai tik keli ryškūs vardai, kurie buvo ir yra linksniuojami su Mockasinu. Connanas rašo dainas kitiems, padeda įrašuose, visaip kolaboruoja, leidžia atskirus albumus ir yra visų draugas. Visai neseniai viename Holivudo grožio salone jis nufilmavo penkių dalių melodramą „Bostyn 'n Dobsyn“. Jis darė viską pats – režisavo, vaidino, filmavo, grojo gyvai ir net gamino dekoracijas. Taip jo koncertus sudarė trys dalys – filmo peržiūra, išgalvotos mokytojų grupės „Jassbusters“ pasirodymas ir tikras Mockasino koncertas.

Rimtos leidybinės kompanijos vis dar kreivai žiūri į tokius grynuolius. Šiandien jo globa rūpinasi „Mexican Summer“ ir panašu, kad jais Connanas yra labai patenkintas. Mockasinas viską daro savaip ir yra visiškai nepriklausomas artistas. Jo mamai turėtume padėkoti už tai, kad ji kadaise įkvėpė Connaną įrašyti pirmus demo įrašus ir albumą.

Jo diskografija tikrai paini, tad nedaugžodžiausim. Bagaže – viskas, kas autentiška ir įdomu. Internete pilna keistų jo nuotraukų, klipų, citatų, interviu ir beprotiškų dalykų. Jo mergina – pirmasis istorijoje „Playboy“ modelis iš Japonijos Hiromi Oshima. Apie tai būtų galima parašyti ir atskirą istoriją. Bet siūlom tiesiog aplankyti Connano arba Hiromi instagramą ir suprasite apie ką mes. 

Koncerto akimirkas rasite nuotraukų galerijoje:

Temos:
Muzika

Naujausi straipsniai