Vos tramdydama ašaras Džordana Butkutė paliko „Lietuvos balso“ filmavimą

Džordana Butkutė ir jos bendražygiai - scenoje ir užkulisiuose / Organizatorių nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-30 11:07
Šį sekmadienį LNK televizijos eterį pasiekė pirmoji nokautų kova „Lietuvos balso“ projekte. Pirmą kartą šio šou istorijoje Europoje nokautai prasidėjo iškart po aklųjų perklausų – juose į trijules paskirstyti mokytojų komandų nariai dainomis kovėsi tarpusavyje, o patys mokytojai pasilikti galėjo tik vieną. Šiais metais projekte atsirado ir dar viena naujovė – tuos, kurių iš trijulės mokytojas nepasirinko, turės galimybę pavogti kiti mokytojai. O jei vėliau užsinorės kito dalyvio – jį pakeisti jau prieš tai pavogtu.

Pirmoji scenoje pasirodė tarptautinė trijulė – tautietis Vilius Popendikis, argentinietis Daniel Beraldo Coscia ir iš Šri Lankos kilęs Prabuddha Shyamal. Donatui ilgai galvoti negalėjo, tęsti kovą projekte jis pasirinko savo paties antrininku jau vadinamą Vilių Popendikį.

Vienu daugiausia ovacijų laidoje sulaukusių pasirodymų tapo Leono Somovo komandos narės Paulinos Paukštaitytės – mokytojai ir arena jai ir vėl plojo atsistoję. Paulina trijulėje susikovė su Luku Bartaška ir Gabriele Marija Vasiliauskaite. Tęsti kovą projekte Leonas neabejotinai pasirinko Pauliną. Dėl šios merginos alpo visi mokytojų kėdėse sėdintys profesionalai.

„Pavydžiu ir nekenčiu Leono. Manau, dalyviai jaučia, kad jos pranašumas nėra įgytas, o tiesiog įgimtas“, – didžiausių komplimentų Paulinai negailėjo Donatas Montvydas. Jai antrino ir Džordana Butkutė: „Aš pati Paulinos labai norėjau, bet ji nuėjo pas Leoną. O dabar aš vėl turiu iškentėti šį skausmą, žiūrėdama, kad nieko negaliu padaryti, ir tikrai negalėsiu jos pavogti“.

Džordanai sunkiai sekėsi tramdyti liūdesį ir pasirenkant savo komandos dalyvius. Scenoje pasirodžius Andriui Bartkui, Deimantei Varmauskaitei ir Grasilei Gudaitytei, scenos karalienė neslėpė sunkumo širdyje priimti sprendimą ir išmesti dalyvius, su kuriais jau spėjo susigyventi. Ir nors kovą tęsti ji pasirinko operos solistą Andrių Bartkų, kitiems mokytojams nepavogus likusių dalyvių, nebeištvėrė ir atsistojusi paliko filmavimą. „Dabar jokių interviu. Man skauda. Nes tos merginos įdomios. Aš nenoriu būti komisijos nare, nes aš nežinojau, kad man bus taip sunku”, – vos tramdydama ašaras, palikdama savo kėdę kalbėjo Džordana.

Mokytojai sugrįžus į kėdę, jos sprendimai pamažu tapo lengvesni, o savo dalyviams scenos karalienė nepagailėjo ir kritikos. Scenoje pasirodžius jau žinomai atlikėjai Paulai Valentaitei, Eglei Hokušaitei ir Marijai Gevorkjan, Džordana, nors ir pasilikusi Paulą, pasistengė, kad mergina per daug neatsipalaiduotų: „Paulai noriu pasakyti, tik neskubėk dėtis karūnos, ji yra užsidirbama“.

„Prisimink, kad tobulumas ne visada jaudina“, – savo komentarą Paulai Valentaitei po pasirodymo išdėstė ir Inga Jankauskaitė.

Paskutinė į sceną žengusi trijulė – tikros scenos profesionalės: su grupe SEL koncertuojanti KAIA, buvusi „DAR“ grupės narė Kristina Mažeikaitė ir buvusi „Man-Go“ grupės narė Justė Jančiauskaitė. Šioje kovoje mokytojų nuomonės stipriai išsiskyrė... „Pagal viską, KAIA turėjo nušluoti areną. Bet nenušlavė“, – savo nuomonę apie pasirodymą išsakė Inga Jankauskaitė. Jai pritarė ir Donatas Montvydas, išdavęs, kad iš šios atlikėjos pasirodymo tikėjosi daug daugiau. Tačiau šie argumentai Leonui nerūpėjo, tęsti kovą projekte jis pasirinko būtent KAIA, o likusių dviejų scenos profesionalių pavogti į savo komandą niekas nepanoro...

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai