Vos prieš septynias savaites dukrą pagimdžiusi Eva Mendes jau atgavo pavydėtinas formas

Eva Mendes / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-11-04 07:59
Seksualioji aktorė Eva Mendes (40 m.) tik prieš septynias savaites pagimdė pirmagimę Esmeraldą, tačiau jau spėjo atsikratyti visų per nėštumą priaugtų kilogramų.

Pirmą kartą po gimdymo aktorė viešumoje pasirodė praėjusį penktadienį, spalio 31-ąją. Gražuolė Eva Mendes buvo pastebėta vykstanti į vienos reklamos filmavimą Los Andžele.

Paparacų nuotraukas galite pamatyti ČIA.

Šaltiniai iš Evos Mendes aplinkos „E! News“ sakė, kad atsikratyti per nėštumą priaugtų kilogramų jai nebuvo labai sunku, nes visą nėštumo laikotarpį ji sveikai maitinosi ir nepriaugo per daug svorio.

„Ji stengiasi valgyti tik tada, kai jaučiasi alkana, ir bereikalingai neužkandžiauja“, – pasakojo šaltinis, taip pat atskleidęs, kad Eva geria labai daug vandens ir arbatų ir visiškai atsisakė duonos.

„Eva jaučiasi pamaloninta, kad žmonės mano, jog ji atrodo gerai, bet ji neprisiima visų laurų. Ji žino, kad genetika atlieka labai svarbų vaidmenį, o jos genai labai geri“, – pridūrė šaltinis.

Evos Mendes ir Ryano Goslingo dukra gimė rugsėjo 12-ąją Santa Monikoje, Kalifornijoje. Abiem aktoriams Esmeralda – pirmasis vaikas. Savo asmeninį gyvenimą itin sauganti pora niekada taip patys ir nepatvirtino, kad laukiasi vaikelio, o Evos nėštumą jiems pavyko nuslėpti net septynis mėnesius! Kad jų dukra jau gimė, jie taip pat nepranešė, tai žiniasklaida sužinojo iš patikimų šaltinių.

Pora susipažino 2011-aisiais filmuodamiesi juostoje „Niujorko šešėlyje“ („The Place Beyond the Pines“) ir netrukus pradėjo draugauti.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai