Vos pastebima aprangos detalė išdavė karalienės Elizabeth II požiūrį į D. Trumpą

Karalienė Elizabeth II ir JAV prezidentas Donaldas Trumpas su žmona Melania / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-07-17 20:21
Jos Didenybė Elizabeth II - vienintelė britų karališkosios šeimos atstovė, sutikusi susitikti su JAV prezidentu Donaldu Trumpu ir jo žmona Melania Trump. Pranešama, kad būsimi Jungtinės Karalystės monarchai princas Charlesas ir princas Williamas nenorėjo turėti nieko bendro su ekscentriškuoju D.Trumpu.

Nepaisant to, kad Jos Didenybė susitiko su D. Trumpu, ji stengėsi kuo mažiau su juo bendrauti. „Karališkosios šeimos nariai rodė kur kas didesnį entuziazmą, kai Didžiojoje Britanijoje lankėsi Barackas Obama su šeima“, – britų žiniasklaidai teigė šaltinis.

Britų karališkosios šeimos ir buvusio JAV prezidento B.Obamos santykiai visuomet buvo ypač šilti. Štai princas Williamas prezidentą priėmė savo namuose – daugelis iki šiol prisimena linksmas nuotraukas, kaip B.Obama spaudžia ranką chalatą vilkinčiam mažajam princui George'ui.

Gerus santykius B.Obama palaiko ne tik su vyriausiuoju karalienės anūku, bet ir su ja pačia. Štai 2011-aisiais B.Obama kartu su žmona Michelle nupirko safyru inkrustuotą segę, kurią asmeniškai įteikė monarchei. Dovana nebuvo oficiali, todėl priklauso asmeninei karalienės Elizabeth II juvelyrinių dirbinių kolekcijai.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Akyliausi internautai pastebėjo, kad tądien, kai Trumpų šeima atvyko į Londoną, karalienė Elizabeth II pasidabino būtent Obamų dovanota sege. Šį aksesuarą monarchė nešioja ypač retai, todėl karališkosios šeimos gerbėjai įsitikinę – ši vos pastebima detalė išreiškė asmeninę Jos Didenybės neigiamą nuomonę apie D.Trumpą.

Per oficialius priėmimus kruopščiai apgalvojama kiekviena karališkosios šeimos nario aprangos detalė, tad tokia versija skamba visai įtikinamai. Juolab, žodžiu kritikuoti D.Trumpo karalienė negali – konstitucijoje numatyta, kad ji privalo išlikti neutrali bet kokiu politiniu klausimu.

Beje, arbatėlei su Trumpais monarchė pasipuošė kita sege – šią karalienė gavo dovanų nuo Kanados gyventojų. D.Trumpas nevengia kritikuoti britams brangios sąjungininkės, todėl karalienės Elizabeth II aksesuaras esą atskleidžia, ką ji iš tiesų palaiko.

Žinoma, visa tai gali būti tik sutapimas. Tačiau karalienės Elizabeth II ir prezidento D.Trumpo priešprieša jau nekelia abejonių. Per viešnagę Vindzoro pilyje JAV prezidentas padarė šiurkščiausią klaidą, kokią tik įmanoma padaryti – ėjo priešais karalienę ir užstojo jai kelią.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai