Vos 30 kilogramų sveriančią Ievą į anoreksiją įklampino patyčios ir stresas

Laidos dalyvė Ieva / Laidos stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-10-06 12:01
Antradienio popietę LNK laidoje „Yra kaip yra“ grožio ir mitybos specialistai kalbės apie lieknumo kultą, kuris, dažnu atveju, gali negrįžtamai sužaloti žmogaus organizmą.

Laidos dalyvė Ieva – vos 30 kilogramų sverianti mergina, jos ūgis – 155 centimetrai. Mergina vaikystėje turėjo antsvorio, sulaukdavo patyčių, stipriai dėl to kompleksavo.

Po pokalbio su dietologu poliklinikoje, pradėjo domėtis sveika gyvensena ir mityba. Dar būdama maža mergaitė atsisakė viso nesveiko maisto: picų, čeburekų, gazuotų gėrimų. Šokolado atsisakė dėl odos problemų, nes nuo vaikystės kovojo su spuogais ir riebia veido oda.

Žinoma, leisdavo kartais suvalgyti sau ir bandelę, ir sūrelį ar ledų porciją. Per kelis metus svoris pasiekė normalų KMI. Netapo labai liekna, tiesiog atsikratė papildomų kilogramų. Mergina ir toliau stengėsi sveikiau maitintis, neužsisėdėti. 

Sulaukusi 14 – 15 metų pradėjo eiti į sporto klubą, norėjo būti tvirtesnė, stipresnė. Sustiprinti kai kurias raumenų grupes, padailinti moterišką figūrą. Ieva pradėjo sportuoti vis daugiau. Vienuoliktoje klasėje merginai pritrūko veiklos, ji pradėjo domėtis bikini fitnesu, bet nenorėjo ryti papildų ir anabolikų.

Dvyliktoje klasėje Ieva pradėjo stipriai nervintis dėl egzaminų, tačiau viskas baigėsi gerai – mergina įstojo į norimą profesiją – mediciną. Tačiau dėl streso pavasario pradžioje svėrė vos 26 kilogramus. Ievai nustatyta nervinė anoreksija.

Kita laidos dalyvė – modelis Paula Cherr buvo veganė, o dabar siekia priaugti kelis kilogramus. Iš pradžių Paula galvojo, jog veganišką mitybą pabandys savaitei ir užteks, bet patiko, taip valgydama jautėsi gerai ir pasiliko prie tokio gyvenimo būdo.

Šiuo metu mergina vėl grįžta prie vegetariško meniu, kadangi stengiasi priaugti svorio, o maitinantis veganiškai sudėtinga tai padaryti. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai