Spektaklis „Vonia“ atskleis visas moters paslaptis: žiūrovas išgirs tris skirtingas istorijas

Spektaklis „Vonia“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-27 10:28
Šiuolaikinio šokio meno organizacija „Be kompanijos“ pristato naują spektaklį „Vonia“, atskleidžiantį kitokią moters pusę – intymiąją ir paslaptingąją. Sausio 27 d. 19 val. spektaklis bus transliuojamas tiesiogiai per „Facebook“ platformą.

„Vonios kambarys – asmeninė erdvė. Dažnai priskiriama moteriai, kaip jai saugi, intymi erdvė, kurioje ji gali būti savimi. Siaubo filmuose užklupimas vonioje tolygus maksimaliam stresui. Buvimas vonioje tolygus akistatai su savimi, savęs įvertinimui,“ teigia viena iš spektaklio kūrėjų ir atlikėjų Agnietė Lisičkinaitė.

Spektaklio ypatingoji ašis – individualios istorijos. Trys šiuolaikinio šokio choreografės ir menininkės, Agnietė Lisičkinaitė, Sigita Juraškaitė bei Greta Grinevičiūtė, ilgą laikotarpį kūrė savo meninę istoriją atskirai, atitolusios nuo viena kitos: „Mes pirmiausiai norėjome suvokti, ką reiškia mums, kaip moterims bei individualybėms, tokia privati zona kaip vonia. Kartais nepagalvojame, jog ši kasdieniška erdvė gali tapti mūsų esatis. Kai sulipdėme spektaklį iš trijų skirtingų istorijų, supratome, kad esame visiškai skirtingos, bet ir tam tikrais aspektais panašios,“ prideda Greta Grinevičiūtė. Būtent taip pažvelgti, regis, į buitinę ir nuspėjamą, mūsų namų erdvę siūlo šokio spektaklio „Vonia“ kūrybinė komanda. 

Sausio 27 d. „Be kompanijos“ pristatys naujausią šiuolaikinio šokio spektaklio premjerą „Vonia“ transliuojamą tiesiogiai „Facebook“ platformoje. Pagrindinės menininkės bei choreografės Agnietė Lisičkinaitė, Greta Grinevičiūtė bei Sigita Juraškaitė susivienys dėl vieno tikslo – atskleisti moterų paslaptis kasdieninėje erdvėje – vonioje.

„Man vonios kambarys yra be galo daugiasluoksniškas ir įvairiapusis. Šioje namų erdvėje tampu ir purvina, ir pati švariausia – tiek išoriškai, tiek emociškai,“ teigia A.Lisičkinaitė.

Spektaklį galėsite pamatyti „Facebook“.

Temos:
Kultūra Teatras

Naujausi straipsniai