„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su režisieriumi Sauliumi Baradinsku

Saulius Baradinskas ir Tadas Rimgaila/Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Įvairiausių išsilavinimų, užsiėmimų ir pomėgių turinčius šiuolaikinius džentelmenus laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ kalbinantis jos vedėjas Tadas Rimgaila šį kartą su pašnekovu kalbėsis pritemdytoje „Pasakos“ kino salėje. Ir tikrai ne veltui – šį kartą laidos svečiu tapo naujosios kartos režisierius, „Vilnius Tempreture“ sumanytojas Saulius Baradinskas, neįsivaizduojantis savo gyvenimo be kino.

„Man patinka rodyti pasaulį ne tokį, koks jis yra, o koks jis galėtų būti šiek tiek pagražintas ir kaip kartais pasaulį matai vaiko akimis. Aš žinau, kad kiekvienas iš mūsų turi tą vidinį vaiką, ir jis irgi turi akis. Ir man čia įdomus žanras, kaip tai parodyti“, – prisipažįsta Saulius, įsitikinęs, kad bet koks procesas turi praturtinti.

„Aš turiu dvi vertybes – būti geriausiu ir su visais bendrauti meilėje. Tai reiškia, kad aš kiekvieną gerbiu ir nė vieno nežadu keikti ar jį sužeisti, nes suprantu, kad ne kiekvienam yra visą laiką lengva“, – empatiją akcentuoja vizualaus meno kūrėjas.

Aktorei, televizijos laidų vedėjai Beatai Tiškevič jausmus puoselėjantis režisierius sako, kad laimingi santykiai susiklosto tik tada, kai esi laimingam santykyje su savimi: „Tai reiškia, jeigu aš einu ir siekiu savo svajonių, tai ir mano santykiai lygiagrečiai yra sveiki.“

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Saulius Baradinskas laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau