„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su Justinu Jaručiu

Justinas Jarutis/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Netikėčiausių pomėgių turinčius skirtingų profesijų vyrus kalbinantis laidos „Džentelmenų pokalbiai“ vedėjas Tadas Rimgaila šį kartą pasikalbėti pakvietė atlikėją, grupės „Freaks on Floor“ lyderį Justiną Jarutį. Muziką kuriantis roko gerbėjas prisimins grupės „Nieko tokio“ laikus ir atskleis nematomą atlikėjų gyvenimo pusę.

„Jau tada, dvyliktoje klasėje, įsivaizdavome, kad mūsų darbas, gyvenimo tikslas ir prasmė bus būti gera roko grupe. To mes kartais siekdavome per tarpusavio bendravimo duobes, pykčius, bet iki šiol išlikome“, – apie dvylika metų gyvuojančią grupę pasakoja Justinas.

Angliškai kuriantis Justinas su gerbėjais dalijasi ir solinėmis dainomis, kurios artimesnės ne roko, bet kantri muzikos stiliui: „Nesivaikydamas populiarumo tiesiog turėjau porą dainų, kurios buvo tokios „kontrovos“. Pagalvojau: kodėl jų neįrašius? Sugalvojau, kad noriu turėti ir parodyti žmonėms romantiškesnę, labiau pop kūrybos pusę.“

Justinas Jarutis ir Tadas Rimgaila/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.

Šeštajame „Lietuvos balso“ sezone teisėju tapęs Justinas pripažįsta, kad televizija yra milžiniška jėga, kuri išaugino ir jo populiarumą. Koncertų po projekto tik padaugėjo, tačiau šeima, prisipažįsta, dėl to kenčia. „Žmona tikrai nesidžiaugia kiekvienu mano koncertu ir nebuvimu namie naktimis, bet žino, kad tai yra mano darbas, kurį myliu. Iš tikrųjų mano žmona yra filtras, per kurį perleidžiu 95 procentų savo darbų“, – prisipažįsta laimės ir prasmės šaltiniu šeimą vadinantis Justinas.

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Džentelmenų pokalbiai - Justinas Jarutis

Uploaded by Žurnalas Žmonės on 2019-05-28.

Justinas Jarutis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (14 nuotr.)
+8
Skaitykite daugiau