„Volfas Engelman Nealkoholinis“ pristato: „Džentelmenų pokalbiai“ su Dainiumi Adomaičiu

Dainius Adomaitis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“/Pauliaus Peleckio/„Žmonės Foto“ nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ įvairiausių profesijų ir pomėgių turinčius vyrus kalbinantis vedėjas Tadas Rimgaila išgerti kavos šį kartą pakvietė Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės ir Vilniaus „Ryto“ komandos vyriausiąjį trenerį Dainių Adomaitį (45). Visą gyvenimą krepšiniui atidavęs sportininkas ir komandos vedlys šį kartą prabils apie pasiaukojimo pareikalavusius metus.

„Jaunystėje visos mintys buvo apie tai, kad tapti žaidėju. Pirmiausia geriausiu savo mokykoje, po to geriausiu savo mieste, rajone ir t.t. Taip, tuos tikslus po truputį keliant link didesnių, pavyko išsikelti didžiausius ir krepšinis tapo profesionaliu mano darbu“, – metus, praleistus Panevėžio sporto mokykloje-internate, prisimins krepšinio rinktinės treneris.

Praėjo lygiai dvidešimt metų, kuomet Dainius Adomaitis tapo „Eurolygos“ čempionu. Tas akimirkas jis iki šiol dažnai prisimena su šeima tapusiais rinktinės kolegomis: „Visi buvome tikrai kaip šeima, artimai bendravome. Treneriai, žaidėjai, jų šeimos. Toks buvo visiems laikmetis ne tik karjeroje, bet ir gyvenime – buvome tik susituokę, gimė vaikai.“

Lygindamas savo laikų žaidėjus su tais, kuriems dabar vadovauja, D. Adomaitis pripažino, jog sportininkų vertybės keičiasi: „Keičiasi visa atmosfera aplink profesionalų sportą. Mums, kai pradėjome profesionaliai žaisti, tai buvo galimybė „užsikabinti“ gyvenime. Dabar, kaip sakė Dirkas Navickis, žaidėjams pergalės socialiniuose tinkluose yra svarbesnės nei krepšinio aikštelėje.“

Kiekvieną antradienį kviečiame žiūrėti „Volfas Engelman Nealkoholinis“ ir „Žmonės“ projekto „Džentelmenų pokalbiai“ laidą portale Žmonės.lt, o ketvirtadieniais – naujausiame žurnale „Žmonės“, stebinančiame papildytos realybės sprendimais.

Dainius Adomaitis laidoje „Džentelmenų pokalbiai“ (8 nuotr.)
+2
Skaitykite daugiau