Voldemars Petersons pristato „eurovizinę“ dainą: dėl konkurso išbandė bokso ringą

Voldemars Petersons
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-01-07 09:07
Ketvirtą kartą „Eurovizijos“ atrankoje savo jėgas bandantis dainų kūrėjas ir atlikėjas, įvairių TV projektų dalyvis Voldemars Petersons pristato paties kurtą ir prodiusuotą dainą „Never fall for you again“, dėl kurios daininkui teko pirmą kartą išbandyti bokso ringo virvių tamprumą.

Voldemars ringe nekovojo, o viską stebėjo per fotoaparato objektyvą, kadangi fotografija – dar viena iš jo daugelio kūrybinių aistrų. Atlikėjas nusprendė, kad niekas taip neatspindės nuotaikingos dainos apie nepavykusius dviejų žmonių santykius, iš kurių niekaip negali išbristi, kaip meniška jų akistata bokso ringe. Čia ir įvyko dainos viršelio fotosesija kurioje jis įamžino savo gerus draugus Tomą Utmaną ir Dianą Nižnik. 

„Šį kartą kumščiais nesimosavome, bet tokiu nenuspėjamu gyvenimo laikotarpiu gal ir būtų smagu save išbandyti visai kitokioje veikloje“, – apie galimybę užsimauti bokso pirštines svarstė atlikėjas.

Voldemars Petersons
Voldemars Petersons

Voldemars užsimena, kad kūrinys „Never fall for you again“ vos per plauką išvydo dienos šviesą. Vieno muzikinio užsiėmimo metu, Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre, kur atlikėjas dirba meninės raiškos būrelių vadovu, dainos fragmentą jo telefone visai netyčia išgirdo puikaus balso sąvininkė Svajūnė Bagdonavičiūtė, kuri ne tik pastūmėjo atlikėją pabaigti dainą, bet ir sugalvojo pagrindinės priedainio eilutės tekstą.

Manau, gyvenimo žavesys yra tame, kad niekada nežinome, kas mūsų laukia rytoj. Ką tik rodos sakiau sau „Šiemet jokių eurovizijų“, o po kelių dienų sėdžiu ir rašau dainą šiam konkursui”, – šypsosi V.Petersons ir pristato savo pasirinkimą 2021-ųjų metų nacionalinei atrankai į „Euroviziją“.

Įvertinkite:

Naujausi straipsniai