Vokietijos spauda: „Sveiki atvykę į „Eurovizijos“ ne muzikos, o sporto varžybas!“

Graikijos atstovai „Freaky Fortune“ ir RiskyKidd / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-10 15:00
Šių metų „Eurovizijos“ dainų konkurse dalyvaujantys atlikėjai iš visų jėgų stengiasi nustebinti publiką. Tam jie pasitelkia originalius kostiumus, specialiuosius efektus ir... akrobatiką. Akrobatinių triukų „Eurovizijos“ scenoje šįmet tiek daug, kad Vokietijos spauda konkursą jau praminė sporto varžybomis.

„Sveiki atvykę į „Eurovizijos“ sporto varžybas“, – skambiai praneša vokiškas naujienų portalas bild.de. Anot vokiečių, akrobatiniai triukai „Eurovizijos“ scenoje – išskirtinis šių metų konkurso bruožas.

Estijos atstovė Tanja, dainavusi pirmame „Eurovizijos“ pusfinalyje, akrobatinius triukus atliko pati – scenoje ji pasirodė kartu su šokėju, pasirodymo metu ji retai kada kojomis siekė žemę: demonstravo šuolius, pakėlimus, sudėtingus nusilenkimus. 

Thomas Hanses (EBU)
Thomas Hanses (EBU)

Azerbaidžano atstovė Dilara taip pat įsitikinusi, kad akrobatiniai triukai „Eurovizijoje“ padės sulaukti daugiau vertintojų simpatijų: ji konkurse pasirodė drauge su akrobatu, kuris išradingai karstėsi pakilęs virš scenos. 

Thomas Hanses (EBU)
Thomas Hanses (EBU)

Akrobatinių triukų scenoje užsimanė ir ukrainietė Marija – jos pasirodymo metu šokėjas savo lankstumą, jėgą ir fizinę ištvermę demonstravo sportuodamas milžiniškame besisukančiame rate, primenančiame tokį, kokiuose dūkti mėgsta žiurkėnai. 

Thomas Hanses (EBU)
Thomas Hanses (EBU)

Pasistengė ir Juodkalnija: dainininkas Sergejus Ćetkovićius scenoje pasirodė su riedutininke, kuri, važinėdama po sceną, vaizdavosi čiuožianti ledu. 

Scenoje sportuoti nusprendė ir septyniolikmetės seserys dvynės iš Rusijos – Anastasia ir Maria Tolmachevy. Jos stojo ant milžiniškų svarstyklių ir rungtyniavo, kuri gi kurią nusvers. 

Thomas Hanses (EBU)
Thomas Hanses (EBU)

Pasportuoti „Eurovizijos“ scenoje nutarė ir Graikijos atstovai. Čia jie atsitempė milžinišką batutą. Visų pirma ant jo skirtingus triukus – šuolius, suktukus – demonstravo profesionalus akrobatas, vėliau šokinėti ėmė ir patys dainininkai. 

Thomas Hanses (EBU)
Thomas Hanses (EBU)

„O kodėl „Eurovizijoje“ negalima tiesiog atsistoti ir padainuoti?“ – ironiškai klausia vokiečių žurnalistai.

Akrobatiniai triukai „Eurovizijos“ scenoje – specialioje galerijoje. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai