Vokietijoje viešėjusią Dovilę Filmanavičiūtę-Miss Sheep maloniai nustebino Kelno parduotuvėje aptiktas Vidžio ir Mario Basanov įrašas

Miss Sheep apsilankė Kiolne / Žmonės.lt nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Iš Vokietijos mieste Kelne vykusios skaitmeninio marketingo konferencijos ir parodos DMEXCO grįžusi dainininkė Dovilė Filmanavičiūtė-Miss Sheep vis dar gyvena kelionės įspūdžiais. Darbo valandomis rinkodaros srityje plušanti, o laisvalaikiu kurianti ir muzikuojanti atlikėja parodos metu klausėsi specialistų iš „Google“, „Facebook“, „Amazon“, ir „Yahoo“ pranešimų, o po jų spėjo apžiūrėti ir miestą.

Vokietijoje D.Filmanavičiūtė svečiavosi keturias dienas. „Dienomis klausiausi paskaitų ir akis ganiau parodoje, kurioje prisistatė įvairiausios skaitmeninius sprendimus įgyvendinančios kompanijos. Vakarais bandžiau artimiau pažinti Kelną. Tų keturių dienų pažinčiai su miestu man užteko“, – pasakoja dainininkė ir atskleidė, kad svajonių miestu Kelnas jai niekada nebuvo ir, matyt, nebus.

Dainininkės Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep apsilankymo Kelne akimirkos (10 nuotr.)
+4

Vis dėlto pamatyti mergina suspėjo daug – juk kelionei ruošėsi iš anksto, todėl žinojo, kur dėrėtų užsukti. „Dar prieš išvažiuodama perverčiau „The New York Times“ rekomendacijas tiems, kurie Kelne turi 36 valandas. Žinojau, kad tai labiau apsipirkinėjimo, o ne kultūros miestas. Tačiau aš nebūčiau aš, jei nepabandyčiau tos kultūros įžvelgti tiesiog detalėse. Turguje, skersgatviuose, naktiniame metro... Žinoma, buvau miesto Katedroje, ant meilės tilto, pasivaikščiojau akmenimis grįstomis gatvelėmis palei Reiną, išmaukiau alaus su vietiniais. Lankiausi ir džiazo koncerte ir vinilų parduotuvėje, kur radau Vidžio ir Mario Basanov įrašą!” – džiaugėsi D.Filmanavičiūtė.

Dovilės Filmanavičiūtės-Miss Sheep viešnagės Kiolne akimirka / Asmeninio albumo nuotr.

Matyt, nė viena kelionė nepraeina be nesklandumų. Taip ir ši – didžiausia problema atlikėjai buvo nakvynės paieškos.

„Planas „Kelnas“ atsiradopakankamai netikėtai ir vėlai, taigi rasti gyvenamąją vietą už padorią kainą ir padorioje vietoje buvo šiek tiek sudėtingiau. Tačiau su kolege paskutinę minutę aptikom puikią palėpę šalia Reino, miegamajame Kiolno rajone. Vokietė šeimininkė, ramus rajono gyvenimas, futbolo varžybas vietiniame bare stebintys sporto aistruoliai, šiltos duonos pilna vietinė kepykla...“ – prisimena mergina.

Vis dėlto ne atostogauti, o žinių gilinti D.Filmanavičiūtė į Kelną važiavo – juk pagrindinis jos tikslas buvo konferencija.

„Man, kaip profesionalei, be kūrybinio įkvėpimo norisi ir tobulėti žinių prasme. Nuolat seku renginius, kurie vyksta kažkur netoliese, taigi Kelne kasmet vykstanti skaitmeninio marketingo konferencija ir paroda DMEXCO pasirodė puiki proga įsikvėpti ir pagilinti žinias. Nenusivyliau!“ – sako dainininkė.

Renginio metu ji turėjo galimybę išgirsti didžiausių pasaulio korporacijų atstovų mintis.

„Mano galvoje savus taškus ant „i“ sudėliojo specialistai iš Google, Facebook, Amazon, Yahoo ir kitų didžiulių korporacijų, su kuriomis mes visi kasdien susiduriam. Tuo pačiu pusiau juokais išsigandau mūsų laukiančios ateities...“ – šypsosi D.Filmanavičiūtė. 

Su Kelnu dainininkė atsisveikino šeštadienio rytą. „Metro stotyje buvo beveik taip pat audringa kaip Vilniaus Islandijos gatvėje (čia įsikūrę populiariausi sostinėje barai, – red.past.). Ar grįšiu kitais metais? Įsikvėpti profesiškai – taip. Galvos išvėdinimui ieškosiu ko nors kito...“ – nusprendė D.Filmanavičiūtė.

Skaitykite daugiau