Vokietijoje mirė buvęs garsus plaukų stilistas Robertas Bilinkevičius

Robertas Bilinkevičius / laidos „(Ne)emigrantai“ stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-06-08 12:18
Birželio 1 d. mirė vienas pirmųjų Nepriklausomybės laikais išgarsėjusių plaukų stilistų Robertas Bilinkevičius. Vyro mirtis – netikėta.

Žinia apie pastaruoju metu Berlyne gyvenimą kūrusio Roberto Bilinkevičiaus netektį ėmė plisti socialiniuose tinkluose. 

Užuojautą reiškė Roberto bičiulė Sonata Tolvaišė, TV laidų vedėja Asta Stašaitytė pranešė apie atsisveikinimą su plaukų stilistu.

„Netikėtai užgeso Roberto, kuris buvo daugeliui mūsų draugas, kolega ir geras pažįstamas, gyvybė. Robertą prisiminsime kaip žmogų, kuris gyvenime priiminėjo drąsius sprendimus, ir nežiūrint į likimo smūgius, neprarado tikėjimo žmogumi ir draugyste. Prisiminsime jo darbštumą ir atsakomybę darbe. Prisiminsime tas smagias akimirkas, praleistas su juo. Ilsėkis ramybeje Robertai“, – jautriais žodžiais dalijosi Sonata Tolvaišė.

Netikėtai užgeso Roberto, kuris buvo daugeliui mūsų draugas, kolega ir geras pažįstamas, gyvybė. Robertą prisiminsime...

Posted by Sonata Tolvaišė on Wednesday, June 2, 2021
Žinutę savo asmeninėje paskyroje apie stilisto mirtį paviešino ir buvusi jo klientė Asta Stašaitytė.
 
„Birželio 1 d. šį pasaulį paliko draugas, bičiulis, kadais Lietuvoje gerai žinomas plaukų stilistas Robertas Bilinkevičius, pastaruoju metu gyvenęs Berlyne.
 
Urna su Roberto palaikais pargabenta į jo gimtinę.
 
Birželio 12 d. (šeštadienį) 12 val. Ukmergės Šventosios Trejybės bažnyčioje bus išstatyta urna ir aukojamos Šv. Mišios už šviesaus atminimo Robertą. Vėliau palaikus lydėsime į Ukmergės kapines.
 
Galintys atvykti arba palydėti malda, mintimis, labai laukiami“, – rašė A.Stašaitytė.

Birželio 1 d. šį pasaulį paliko draugas, bičiulis, kadais Lietuvoje gerai žinomas plaukų stilistas Robertas...

Posted by Asta Stasaityte-Masalskiene on Tuesday, June 8, 2021

R.Bilinkevičius prieš metus filmavosi LRT laidoje „(Ne)emigrantai“. Vyras žurnalistui Orijui Gasanovui tuomet priminė, kad sukūrė vienus žymiausių garsenybių įvaizdžių Lietuvoje. 

Astai Stašaitytei Robertas plaukus nudažė raudonai, Arą Vėberį padailino balta šukuosena, o štai Agnę Grigaliūnienę jis papuošė iki šiol ją džiuginančiais trumpais plaukais. 

Berlyne Robertas apsigyveno prieš kiek daugiau nei du dešimtmečius. Savo namuose jis turėjo įsirengęs nuosavą saloną, kuriame toliau uoliai dirbo ir subūrė ištikimų klientų ratą.

Naujausi straipsniai