„Vogue“ viršeliui supermodelis Gisele Bundchen pozavo su futbolo žvaigžde Neymaru

Gisele Bundchen ir Neymaras / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-27 14:41
Netrukus prasidėsiantis Pasaulio futbolo čempionatas sporto karštine užkrėtė ir mados pasaulį – štai naujausiame braziliškojo „Vogue“ viršelyje puikuojasi supermodelis Gisele Bundchen (33 m.) ir futbolo žvaigždė Neymaras (22 m.).

Ateinantį mėnesį Brazilijoje prasidės Pasaulio futbolo čempionatas, taigi greičiausiai nieko nenustebino birželio „Vogue“ viršelis, kuriame jėgas suvienijo šiuo metu ryškiausios Brazilijos mados ir futbolo pasaulio žvaigždės – Gisele Bundchen ir Neymaras.

Birželio „Vogue“ išleistas su dviem skirtingais viršeliais. Pirmajame baltais drabužiais vilkintis Neymaras yra apkabinęs savo žaviąją tautietę, kuriai ant pečių – ryški Brazilijos vėliava, o kitame viršelio variante efektingas duetas pozuoja su futbolo kamuoliu.

„Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
„Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.

Birželio numerio viršelį futbolui paskyrė ir Ispanijoje leidžiamas „Vogue“ – jame geriausias pasaulio futbolininkas portugalas Cristiano Ronaldo (29 m.) visiškai nuogas pozuoja kartu su savo mylimąja rusų manekene Irina Shayk (28 m.).

Šį viršelį, kaip ir braziliškojo „Vogue“ su Gisele Bundchen ir Neymaru, fotografavo vienas geriausių mados fotografų Mario Testino.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai