„Vogue“ viršelį papuošusi Charlize Theron paatviravo apie santykius su Seanu Pennu

Charlize Theron / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-05-21 07:48
Amerikietiškojo „Vogue“ viršelį papuošusi Charlize Theron (38 m.) žurnalui papasakojo apie savo santykius su Holivudo žvaigžde Seanu Pennu (53 m.) – tai pirmas kartas, kai šviesiaplaukė aktorė paatviravo apie savo naująjį širdies draugą.

Charlize Theron fotosesiją žurnalui „Vogue“ galite pamatyti paspaudę ČIA.

Garsių aktorių romanas į viešumą išlindo šių metų pradžioje, tačiau pati aktorė sakė, kad jiedu pažįstami buvo jau labai seniai, o prieš tapdami pora rimtai apsvarstė, ar tai nesugriaus jų draugystės.

„Aš tikrai nesitikėjau, kad mes tapsime pora. Seanas ir aš pažinojome vienas kitą 18 metų, mes buvome tiesiog labai geri draugai. Mūsų santykiai vystėsi lėtai, nes žinojome, kad galime susimauti ir prarasti tai, ką turėjome. Ne kartą apie tai kalbėjome, – pasakojo Charlize Theron. – Tačiau galiausiai santykiai išsirutuliojo patys mums nededant per daug pastangų. Tai tiesiog nutiko natūraliai, ir dar prieš tai suprasdama, aš jau buvau giliai įklimpusi – mane tikrai mylintys žmonės mato, kaip šie jausmai mane paveikė.“

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.

Nors šiuo metu yra be galo laiminga, Charlize Theron prisipažįsta, kad buvo keista vėl panirti į jausmų pasaulį po ilgo laiko tarpo, kuomet buvo vieniša bei viena pati augino įvaikintą sūnų Jacksoną.

Tai tiesiog nutiko natūraliai, ir dar prieš tai suprasdama, aš jau buvau giliai įklimpusi,  – apie jausmus Seanui Pennui atviravo aktorė.

„Vieniša aš buvau labai labai ilgai. Mėgavausi motinyste, visą laiką skyriau tam mažyčiam žmogučiui, nesvarbu, reikia jam to ar ne. Ir staiga tenka pradėti derinti laiką ir pradedi galvoti: oho, palaukit sekundėlę... Aš puikiai žinau, ko noriu savo gyvenime. O mano gyvenimas dabar yra tikrai labai geras“, – kalbėjo „Oskaro“ laureatė.

Priimdama įvairius sprendimus Charlize Theron visada sako pagalvojanti, ar tai pagerins jos gyvenimą. Jeigu ne, ji negaišta laiko. Santuoka yra vienas tų dalykų, kurie, kaip mano niekada prie altoriaus nežengusi aktorė, bent kol kas jos gyvenimo nepadarys geresnio nei jis yra dabar.

„Tikrai suprantu santuokos svarbą ir ką ta ceremonija daugeliui reiškia, bet tai toks asmeniškas dalykas... Pasakysiu taip: aš niekada nesvajojau apie baltą suknelę. O kai matydavau, kaip kiti žmonės tuokiasi, džiaugdavausi už juos, bet, nuoširdžiai kalbant, ir truputį liūdėdavau. Juk vestuvės turėtų būti ta diena, kai švenčiama meilė, o tematai, kaip ką tik susituokusi pora visą vakarą atskirai vienas nuo kito laksto prie svečių norėdami, kad visiems kitiems viskas būtų gerai ir nieko netrūktų“, – savo požiūrį į vestuves išdėstė Charlize Theron. 

„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai