„Vogue“ viršelį papuošusi Blake Lively: „Ryanas Reynoldsas bus nuostabus tėvas“

Blake Lively / „Vogue“ viršelis/Mario Testino nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-07-26 17:00
Kultinio jaunimo serialo „Liežuvautoja“ („Gossip Girl“) žvaigždė Blake Lively (26 m.) papuošė naujausią amerikietiškojo „Vogue“ viršelį ir interviu žurnalui paatviravo apie savo sutuoktinį Ryaną Reynoldsą (37 m.).

Blake Lively fotosesiją žurnalui „Vogue“ galite pamatyti ČIA.

Duodama interviu žurnalui aktorė, kuri šią savaitę pristatė naują gyvenimo būdo tinklalapį „Preserve“, negailėjo gerų žodžių apie savo vyrą Ryaną Reynoldsą.

„Mes viską gyvenime darome kartu. Jeigu aš filmuojuosi filme, jis man padeda įsijausti į savo personažą; aš jam darau tą patį. Kartu renkamės kavos staliuką, ką valgysime ir pan. Jis nuostabus rašytojas – mums jis yra parašęs daugybę gražių dalykų. Ir jis puikiai mane pažįsta, tikrai pasakys, jeigu tai, ką darau, galėtų būti ir geriau. Jis bus nuostabus tėvas“, – kalbėjo aktorė.

AFP/„Scanpix“ nuotr.
AFP/„Scanpix“ nuotr.

Rugsėjį pora švęs antrąsias santuokos metines, o interviu „Vogue“ Blake Lively papasakojo, kad tada vos per plauką pavyko išgelbėti šventę – už tai ji dėkinga vestuvių guru Marthai Stewart.

„Mūsų vestuvės artėjo prie katastrofos ir mes nebežinojome, ką daryti, taigi paskambinome Marthai! Ji pasakė: „Nesijaudink. Aš tuo pasirūpinsiu“. Ji atsiuntė pas mus savo komandą ir tada paskambino savo draugams, kurie turi namą Pietų Karolinoje, ir suorganizavo mums ten pačią nuostabiausią šventę. Ir visa tai ji padarė per vestuvių dieną!“ – prisiminimais dalijosi Blake Lively.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai