Vladimiro Klyčko sužadėtinė aktorė Hayden Panettiere pagimdė dukrą

Vladimiras Kličko ir Hayden Panettiere / AOP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-12-14 11:15
Visame pasaulyje garsus ukrainiečių boksininkas Vladimiras Klyčko (38) tapo tėvu – jo sužadėtinė amerikiečių aktorė Hayden Panettiere (25) gruodžio 9 dieną pagimdė dukrelę. Keli portalai dar gruodžio 5-ąją paskubėjo pranešti, kad porai jau gimė vaikas.

„Mes beprotiškai džiaugiamės patvirtindami mūsų dukrelės Kayos Evdokios atėjimą į šį pasaulį. Ji gimė gruodžio 9 dieną“, – savo „Twitter“ paskyroje parašė Vladimiras Klyčko. Mergaitė gimė sveika, svėrė 3,5 kg ir buvo 50 cm ūgio.

„Hayden ir aš beprotiškai džiaugiamės“, – šeštadienį savo puslapyje „Facebook“ parašė pasaulio čempionas.

Hayden Panettiere, televizijos serialo „Našvilis“ žvaigždė, beveik visą nėštumą nieko nekomentavo ir leido vis didėjusiam pilvukui kalbėti už save.

Rugpjūtį per atostogas su 38 metų boksininku Majamyje ji pilvuką pademonstravo pasirodžiusi su dryžuotu mėlynu bikiniu, o vėliau tą patį mėnesį naujienas apie nėštumą patvirtino per „ledinio vandens kibiro iššūkį“.

Hayden Panettiere nėštumo metu toliau filmavosi trečiame savo ABC dramos sezone, o per „Emmy“ apdovanojimų ceremoniją rugpjūčio 25 dieną prasitarė, kad laukiasi mergaitės.

Lapkritį aktorė sakė, kad labai džiaugėsi sužinojusi, kad turės mergaitę: „Nepaprastai džiaugiuosi, kad pirmą turėsiu mergaitę, nes jaučiu, tarsi nemažai žinočiau apie tai, kaip auginti stiprią moterį, – sakė ji žurnalui „Hello“. – Jaučiuosi labai įgalinta pati ir galvoju, kad mano duktė taip pat bus tokia.“

Vladimiras Klyčko, jaunesnysis Ukrainos partijos UDAR lyderio ir Kijevo mero Vitalijaus Klyčko brolis, ir Hayden Panettiere susitikinėti pradėjo 2009-aisiais, bet po dvejų metų draugystės išsiskyrė. Kurį laiką pabuvę atskirai, 2013-ųjų pradžioje jie atnaujino santykius. Tais pačiais metais jie ir susižadėjo, tačiau vestuves pora nutarė atidėti dėl situacijos Vladimiro Klyčko tėvynėje Ukrainoje.

Naujienų agentūros BNS informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB „BNS“ sutikimo draudžiama.

Naujausi straipsniai