Vladas Bagdonas surengs autorinį koncertą Jonavoje: „Pasiilgau klausytojų“

Vladas Bagdonas/Gretos Skaraitienės/„ŽMONĖS Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2021-05-04 16:15
Gegužės 9 dieną 17 valandą savo autorinių dainų koncertą Jonavos kultūros centre surengs žinomas aktorius, dainų autorius ir atlikėjas Vladas Bagdonas.

Vlado Bagdono gyvenimas neįsivaizduojamas be scenos, o susitikimai su žiūrovais yra kaip gryno oro gurkšnis. Jo sukurti vaidmenys sukrečia ir apvalo, neša šviesą, apnuogina stipriausias ir silpniausias žmogaus savybes, ir, kas svarbiausia kūrėjui, niekada nepalieka žiūrovo abejingu. Artisto dainos yra klausomos ir mylimos, o susitikimai su meistru – laukiami ir praturtinantys. 

Nors pandemija ilgam buvo sustabdžiusi koncertinę veiklą, karantininį laikotarpį V.Bagdonas praleido turiningai – pernai išleido muzikinį albumą „Medžio degimas“, į kurį sudėjo įvairių laikų savo atliekamas dainas, tarp kurių „Sapnas apie Motiną“, „Vaikystės šviesa“, „Baltas lino gyvenimas“ (atliekama duetu su Kristina Kazlauskaite). 

Vladas Bagdonas/ Asmeninio albumo nuotr.
Vladas Bagdonas/ Asmeninio albumo nuotr.

V.Bagdonas įsitikinęs, kad senų laikų melodijos turi teisę būti klausomos. O ką pačiam aktoriui reiškia plokštelės leitmotyvu tapusi daina „Medžio degimas“?

„Poeto žodžiuose ir slypi atsakymas –  „žmogaus gyvenimas kaip degimas medžio“ – vienas greit pavargsta, sudžiūva ir sudega, kitam likimas leidžia ilgiau pabūti, paskleisti savo šilumą, karštį, įkaitinti aplinką ir aplinkinius savo būvimu, dar kitam leista ilgai ir ramiai smilkti, niekam nekeliant pavojaus. Bet vienaip ar kitaip visiems teks sudegti“, – samprotauja V.Bagdonas.

Koncerte, kuriame galės apsilankyti tik ribotas skaičius ištikimiausių aktoriaus gerbėjų, skambės ir naujos dainos, kantriai laukusios klausytojų visą karantino laikotarpį.

Naujausi straipsniai