Vlada Musvydaitė ryžosi neįtikėtinam darbui: tai – analogų Lietuvoje neturintis kūrinys

Vakaro akimirka/Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-12-06 21:00
„Užrašinė gimė po metų darbo. Džiaugiuosi, kad ,,Motyvacija judėti“ išsiskiria savo interaktyvumu, nes ją galima ne tik skaityti, į ją rašyti, bet ir skenuoti modernius AR (papildomos realybės) garso kodus bei klausytis pasirinktų 52 motyvacinių tekstų. Labai vertinu bendradarbiavimo galimybes su Lietuvos sporto universitetu, nes knygoje – užrašinėje pateikti sveikatingumo faktai vers nustebti daugelį“, – teigia užrašinės autorė Vlada Musvydaitė.

„Užrašinė „Motyvacija judėti“ skirta metams – joje yra 52 motyvacijos, kurias skaitydami sužinosite naujų faktų apie sveikatingumą ir judėjimą. Įdomu tai, kad užrašinėje nėra kalendoriaus, nes datas bus galima įsirašyti patiems. „Tik jūs galite nuspręsti, kada prasideda metai, todėl užrašine pradėkite naudotis bet kuriuo metų laiku. Kiekvieną savaitę skaitykite po vieną motyvaciją ir šalia užsirašykite kilusias naujas idėjas“, – pasakoja sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė.

Unikalios knygos-užrašinės pristatyme ir susitikime su jos autore, sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė ne tik supažindino su idėja, virtusia realybe, bet ir paliko autografus pirmuosiuose išmaniosios knygelės puslapiuose.

Naudojantis mobilia programėle „Motyvacija judėti“ knygoje-užrašinėje galima skenuoti AR garso kodus ir klausytis audio motyvacijų. Tokia užrašinė iki šiol Lietuvoje dar nebuvo sukurta.

Vakaro akimirka/Gretos Skaraitienės nuotr.
Vakaro akimirka/Gretos Skaraitienės nuotr.

Vlados knygelės pristatyme dalyvavo LSU atstovai, kineziterapeutai, kurie papasakojo daugiau apie užrašinės naudą sveikatingumui. Taip pat žinomi žmonės pasidalijo savo įžvalgomis, kas jiems yra motyvacija judėti.

„Nenorėjau, kad mano žodžiai žmonėms atrodytų iš piršto laužti. Kiekvienas patarimas, kiekviena rekomendacija – paremti savo srities profesionalų tyrimais, prie šio projekto prisidėjo daug kompetetingų žmonių“, – tikino Vlada.

Renginio pabaigoje Marius Jovaiša atliko iki šiol Lietuvoje negirdėtą mokėjimą: knygą – užrašinę ,,Motyvacija judėti“ nusipirko panaudojant žingsnių nuolaidą.

„Žmogus unikalus tuo, kad tik jis pats geriausiai jaučia, kada jam pradėti judėti“, – sako projekto „Motyvacija judėti“ autorė Vlada Musvydaitė.

Knygelės puslapiai linijomis – skirti naujoms idėjoms užsirašyti, o puslapiai taškeliais – leidžia ne tik rašyti, bet ir braižyti lenteles ar piešti eskizus.

Naujausi straipsniai