„Samsung“ parduotuvėje apsilankę Vlada Musvydaitė ir Žydrūnas Savickas kalba apie priklausomybę nuo socialinių tinklų: Kada tai trukdo?

Žmonės.lt fotomontažas / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-07-28 13:12
Liepos 28 dieną Vilniaus prekybos centre „Panorama“ atidaryta didžiausia Baltijos šalyse „Samsung“ parduotuvė.

Parduotuvė išsiskiria savo didžiausia virtualios realybės zona su 4D kėdėmis – šie išmanūs technologiniai sprendimai leidžia patirti visiškai naujų ispūdžių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Atidarymo šventę vedė sveikatingumo motyvatorė Vlada Musvydaitė, kuriai talkino Lietuvos galiūnas Žydrūnas Savickas. Renginio metu vyko virtualaus sporto rungtys, skambėjo nuotaikinga muzika, o visi apsilankiusieji galėjo pasivaišinti saldžiais užkandžiais.

Vlada Musvydaitė, kuri ilgą laiką bendarbiauja su „Samsung“, naujausią prekės ženklo modelį gyrė gražiausiais žodžiais: „Man tai yra vienintelis telefonas, kuris viską taip puikiai užfiksuoja. Filmavau braškę sode, neįtikėtinos spalvos. Galėčiau profesionaliai įamžinti ir kaip iš mano sūnaus varna vagia bandelę“, – juokėsi lengvosios atletikos čempionė.

Paklausus moters, kiek kartų per dieną ji dalijasi įvairiausiais įrašais ir nuotraukomis internetinėje erdvėje, ši išdavė, jog darbo dienomis pakanka ir vienos fotografijos ar įrašo, tačiau per atostogas mėgsta sukelti saldų pavydą ir asmenukių pasidaro daugiau.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

Sportininkas Žydrūnas Savickas išbandė daug telefono modelių ir tikino, kad ištikimas liko „Samsung“ prekės ženklo technikai. „Tai yra darbo priemonė. Kalbant apie bendravimo programėles, dažniausiai naudojuosi Whatsapp ar Viber .“

Ž. Savicko nuomone, socialiniai tinklai nedaro neigiamos įtakos tuomet, jei susitikus su bičiuliais tu neleidi laiko savo nosį įkišus į mobiliojo ekraną. „Pats įrašais dalinuosi beveik kiekvieną dieną. Galiu ir 20 kartų tai padaryti, jei atostogauju ar turiu ką parodyti“, – sakė galiūnas.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Išskirtinumas ne tame, kad parduotuvė didžiausia, o pats principas. Technologijų pateikimas. Tradicinė parduotuvė atrodytų taip: išdėlioti įvairūs modeliai ir priedai, klientui sunku atsirinkti informaciją. Šiuo atveju – viskas kitaip. Kiekvienas stendas parodo telefono modelių išskirtines savybes. Viskas patogiai pateikta. Suprantama ir paprastam žmogui. Eilinis pirkėjas, kuris yra pats svarbiausias, viskas pateikta vizualiai ir aiškiai. Būtent per patirčių zoną, per įtraukimą į modelio pažinimą, žmogus gali gauti reikiamą informaciją“, – sakė Samsung Electronics Lithuania vadovas Simonas Skupas.

Visi norintieji apsilankyti parduotuvėje tai gali padaryti nuo liepos 28 dienos, prekybos centro „Panorama“ antrame aukšte.

„Samsung“ parduotuvėje vartotojai galės įsigyti išmaniuosius telefonus, laikrodžius, apyrankes, televizorius, įvairius priedus bei aksesuarus. Be to, čia bus galima pasinaudoti profesionalaus konsultavimo pagalba bet kokiais techniniais klausimais. Vartotojai galės kreiptis ir dėl „Samsung“ telefonams taikomo nemokamo draudimo „Galaxy Care“ bei nuolaidų sistemos perkant naują telefoną grąžinant senąjį „Buy Back“.

Šios parduotuvės plotas yra 180 kvadratinių metrų, kurių 40 skirti interaktyviai pramogų erdvei, o likusieji 140 – pardavimų zonai.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai